Bilgisayar siyah ekranda kaldı

Mustafa Orak

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarın ekranı simsiyah arada bir ortada beyaz bir boşluk gidip geliyor CTRL alt del denedim ama Görev Yöneticisi falan hiç açılmıyor bilgisayar bu hale gelmeden önce netlimiter 4 indirmiştim eskidende kullanıyordum netlimiter hizmeti açık değilmiş açam dedim ve açtığımda bilgisayar çöktü bu hale geldi daha önce böyle bir sorun olmamıştı Windows 8.1

Dosya Ekleri

• 20221017_153720.jpg
    20221017_153720.jpg
    115,4 KB · Görüntüleme: 34
Bilgisayarın ekranı simsiyah arada bir ortada beyaz bir boşluk gidip geliyor CTRL alt del denedim ama Görev Yöneticisi falan hiç açılmıyor bilgisayar bu hale gelmeden önce netlimiter 4 indirmiştim eskidende kullanıyordum netlimiter hizmeti açık değilmiş açam dedim ve açtığımda bilgisayar çöktü bu hale geldi daha önce böyle bir sorun olmamıştı Windows 8.1
Format at , düzelmezse BIOS sıfırla.

Bilgisayar herhangi bir darbe aldımı yakın zamanda ve bilgisayara aşırı yüklendinmi.

Eğer netlimiterden olduysa kapatsan dahi fayda etmez eğer düzeltemezsen format at önemli bilgilerin varsa da bilgisayarcıya ver başka çare yok iyi günler

Reis senin bilgisayar sıkıntılı ekran açılmadan format atılmıyor tek yöntem Windows CD ile ekransız format atabilirsin sen bence bilgisayarcıya ver evde kendin yapman zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı