Bilgisayar siyah ekranda kaldı

noyan123

Centipat
Merhaba arkadaşlar,

Oyun oynarken birden ekran gitti. Arka planda ses var, oyun devam ediyor ama görüntü alamıyorum.
Sistemdeki ekran kartım daha 1 haftalık kullanıyordum, birden gitti siyah ekrana döndü. Sonrasında eski ekran kartımı taktığımda görüntü geldi.
Bu ekran kartımdaki sıkıntı sebebi nedir? Donanımsal mı yazılımsal olma ihtimali var mı? Çünkü 1 haftadır ilk kez oyun oynadım. O da Baldur's Gate 3. O kadar ekran kartı zorlamadı.
3060 Ekran kartı.

Merhaba arkadaşlar,

Oyun oynarken birden ekran gitti. Arka planda ses var, oyun devam ediyor ama görüntü alamıyorum.
Sistemdeki ekran kartım daha 1 haftalık kullanıyordum, birden gitti siyah ekrana döndü. Sonrasında eski ekran kartımı taktığımda görüntü geldi.
Bu ekran kartımdaki sıkıntı sebebi nedir? Donanımsal mı yazılımsal olma ihtimali var mı? Çünkü 1 haftadır ilk kez oyun oynadım. O da Baldur's Gate 3. o kadar ekran kartı zorlamadı.
3060 ekran kartı.

PSU yetmiyor veya ekran kartın fazla ısınmış tır.

Merhaba arkadaşlar,

Bu ekran kartımdaki sıkıntı sebebi nedir? Donanımsal mı yazılımsal olma ihtimali var mı? Çünkü 1 haftadır ilk kez oyun oynadım. O da Baldur's Gate 3. O kadar ekran kartı zorlamadı.
3060 Ekran kartı.

Marka modeli nedir ekran kartının ve GB'ı.
Asus dual serisinde bu tür problemler oluyor

PSU yetmiyor olabilir mi acaba?

PSU yetmiyor veya ekran kartın fazla ısınmış tır.

PSU 550W araştırdım yetiyor gibi geldi bana ondan onu düşünmedim. Isınınca soğuduğunda açılması gerekmiyor mu? PSU yetmediğinde sistem resetleme gibi bir şey olmaz mı? Siyah ekrandan ziyade.

Marka modeli nedir ekran kartının ve GB'ı.
ASUS Dual serisinde bu tür problemler oluyor.

INNO3D 12 GB 3060 modeli, bunun 1660 Super kullanıyordum sevdiğim için bu modeli aldım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı