Bilgisayar SSD'yi görmüyor

Bios ayarlarını fabrika ayarlarına döndürmeyi dener misiniz? Eğer bir sorun olacak olursa Bios ayarlarını önceden öğrenmeniz tavsiyemdir.

Tüm mesajları ve yardım etmeye çalışan arkadaşların mesajlarını okutuktan sonra yola çıkarak diyorum ki ; SSD Büyük ihtimalle bozuldu bence garantiye gönderin.

İçinde çok önemli dosyalarımda vardı :( Durduk yere bozulmasına hiç anlam veremedim. Aldığımdan beri mavi ekran görmedim ve kablolarına 1 senedir dokunmadım bana çok saçma geldi açıkçası.

Bir arkadaşın da dene. Zaten pek sorun olmaz SSD takmak kolay. Ya da eski bir bilgisayarın varsa onda dene.

Açıkçası birine ürün bozulmuş demekten hoşlanmasamda (Ki bu yüzden önce olası problemler üzerine gitmekte fayda görüyorum. Küçük bir ihtimal de olsa denemek te yarar olduğunu düşünürüm hep). Fakat bu durumda sanırım arkadaşın dediği gibi bozulmuş olma ihtimali yüksek. Garantisi vardır umarım ve yedek HDD'niz tabi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı