Bilgisayar sürekli 90 derecede çalışıyor

• Konuyu başlatan SNN0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B

SNN0

Decapat
Bilgisayarım sürekli olarak 90 derece civarında çalışıyor. Her şeyi denedim, daha yeni macununu değiştirdim, tozları temizledim. Ama hala aynı bir şey değişmedi. Ne yapabilirim ?

sıcaklık.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski dizüstü bilgisayarım 70- 75 dereceyi görünce bir acayip olup mavi ekran ile karıncalı görüntü arası çizgi çizgi olup donuyor. Bu sıcaklıklarda çalışması gerçekten ilginç

O hız için voltaj değeri bana çok yüksek geldi. Bilgisayarda hız ile ilgili herhangi bir işlem yaptınız mı?
Herhangi bir işlem yapmadım.
Bilgisayarım sürekli olarak 90 derece civarında çalışıyor. Her şeyi denedim, daha yeni macununu değiştirdim, tozları temizledim. Ama hala aynı bir şey değişmedi. Ne yapabilirim ?

Eki Görüntüle 360959
aa.pngFormat attım şuan ki durum bu, galiba düzeldi gibi.

İlk attığınız resimde işlemci %50 kullanılıyor. Miner virüsü girmiş olabilir mi acaba? Format attıktan sonra düzeldiyse muhtemelen öyle.
Evet büyük ihtimal virüs girmişti. Zaten şüphelenmiştim virüsten olabileceği ama format atmadan önce emin olmak için bir sorayım dedim. Herkese de teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı