Bilgisayar sürekli kendini onarıyor

Video sizde gözüküyor mu?
Güvenli modda çalıştırmayı denedim yine aynı oldu ama bu sefer hata kodunu gösterdi.

Dosya Ekleri

• IMG_20210822_204231.jpg
    IMG_20210822_204231.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 27
Şimdi sorun herhangi bir şeyden kaynaklanıyor olabilir RAM, CPU, GPU, sabit disk.
RAM verileri okurken hata oluyor olabilir yani Dual ramse 1'ini çıkartıp deneyin olmasa takıp diyerini çıkarrtıp deneyin.

RAM ve ekran kartından olması düşük ama 0 da değil :D
12 GB RAM aynı marka değil 8 ve 4 olarak ikisi de 1600MHz.

Ganged mi unganged modunda mı çalışıyorlar?
  1. Windows tuşuna basın ve Shift tuşunu basılı tutarken gç / yeniden başlat düğmesine basın. İndirme kurtarma modunda başlayacaktır.
  2. "Kurtarma seçenekleri" menüsündeki kurtarma penceresinde "sorun giderme" yi seçin.
  3. Gelişmiş seçenekler'i ve ardından seçenekleri başlat'ı tıklayın.
  4. Yeniden başlat'ı seçin.
  5. Yeniden başlattıktan sonra, F7 tuşuna basın ve beliren menüden “enable safe mode” ve ardından “reboot” u seçin. Google'da buldum inş yardımcı olur.
RAM ve ekran kartından olması düşük ama 0 da değil :D

Ganged mi unganged modunda mı çalışıyorlar?
  1. Windows tuşuna basın ve Shift tuşunu basılı tutarken gç / yeniden başlat düğmesine basın. İndirme kurtarma modunda başlayacaktır.
  2. "Kurtarma seçenekleri" menüsündeki kurtarma penceresinde "sorun giderme" yi seçin.
  3. Gelişmiş seçenekler'i ve ardından seçenekleri başlat'ı tıklayın.
  4. Yeniden başlat'ı seçin.
  5. Yeniden başlattıktan sonra, F7 tuşuna basın ve beliren menüden “enable safe mode” ve ardından “reboot” u seçin. Google'da buldum inş yardımcı olur.

Bunu yaptıktan sonra şanslıysan Windows masaüstüne ünyüklenir imiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı