Bilgisayar sürekli masaüstüne atıyor

Garibo

Hectopat
Bilgisayar oyunda iken sürekli masaüstüne dönüyor. Forumda açılmış konuları araştırdım fakat hiçbir işe yaramadı. Belli bir aralığı yok. Virüs taraması yaptım bilgisayar temiz. Tüm güncellemeler yüklü.

Windows 10 kullanıyorum.

Çözüm önerileriniz var mıdır?

Bilgisayar oyunda iken sürekli masaüstüne dönüyor. Forumda açılmış konuları araştırdım fakat hiçbir işe yaramadı. Belli bir aralığı yok. Virüs taraması yaptım bilgisayar temiz. Tüm güncellemeler yüklü.

Windows 10 kullanıyorum.

Klavyeni kontrol ettinmi kendi kendine tuşa basıyor olmasın.

Windows 10 kullanıyorum.

Zamanında önüme gelen her linke tıkladığım, her dosyayı indirdiğim için söylediğin olay benim başıma da geliyordu, yüksek ihtimal bilgisayarıma uzaktan erişebilen bir trojan yemiştim. İzlediğim videolar kendi kendine kapanıyordu sekmeler kapanıyordu falan. Bilgisayarcıya götürmüştüm format atmıştı ve düzelmişti. Bilgisayarını güvenli moda alıp Malwarebytes'a tam tarama yaptırabilirsin, yalnız bu işlem çok uzun sürer. Ondan önce sfc /scannow komutunu ve DISM komutlarını deneyebilirsin. Bunların hiçbiri işe yaramazsa son çare format zaten.

Son düzenleme:
Oynadığınız oyunda genelde hangi tuşları kullanıyorsunuz?

Zamanında önüme gelen her linke tıkladığım, her dosyayı indirdiğim için söylediğin olay benim başıma da geliyordu, yüksek ihtimal bilgisayarıma uzaktan erişebilen bir trojan yemiştim. İzlediğim videolar kendi kendine kapanıyordu sekmeler kapanıyordu falan. Bilgisayarcıya götürmüştüm format atmıştı ve düzelmişti. Bilgisayarını güvenli moda alıp Malwarebytes'a tam tarama yaptırabilirsin, yalnız bu işlem çok uzun sürer. Ondan önce SFC /scannow komutunu ve DISM komutlarını deneyebilirsin. Bunların hiçbiri işe yaramazsa son çare format zaten.

Bilgisayarı oyun harici sadece kullanmıyorum Steam ve Epic yüklü. Mail adresime bile girmiyorum. Virüs yemiş olma olasılığım yok. Bilgisayarda Kaspersky yüklü, uzun süredir kullanıyor. Sadece oyun oynarken masaüstüne atıyor.

Oynadığınız oyunda genelde hangi tuşları kullanıyorsunuz?

CS2 oynuyorum. Klasik WASD.

Teşekkürler.

Bilgisayarı oyun harici sadece kullanmıyorum Steam ve Epic yüklü. Mail adresime bile girmiyorum. Virüs yemiş olma olasılığım yok. Bilgisayarda Kaspersky yüklü, uzun süredir kullanıyor. Sadece oyun oynarken masaüstüne atıyor.

CS2 oynuyorum. Klasik wasd.

Teşekkürler.

Virüs yemediyseniz, CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu deneyebilirsiniz; işlem kısa sürede bitecektir. Baktınız aynı sorunu yaşamaya devam ediyorsunuz DISM komutlarını deneyin.

Geri
Yukarı