PC Sürekli Masaüstüne Atıyor

muhammedd

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar 2 gün öncesine kadar bilgisayarda bir sorun yoktu. Ama 2 gündür bezmiş durumdayım. Bu sorunu ilk FIFA 20 oynarken gördüm. Oyunu oynarken yaklaşık 3 dakikada bir masaüstüne atıyor. Oyun tam ekranda çalışmasına rağmen pencereli moda geçiyor. Oyunu oynayamaz oldum. Sadece oyun oynarken değil internette gezerken de aynı şey oluyor. YouTube'da bir video izlerken o pencere pasifleşiyor. Klavyeyi kullanamıyorum. Mouse ile sayfanın üzerine tıklamam gerekiyor. Üstelik internette 3 dakikada bir değil, süre çok daha kısa. Sürekli tekrarlıyor. 2 gün önce bir şey yokken durduk yere ne oldu anlamadım. İndirdiğim bir dosya veya oyunda olmadı bu sürede. Windows 10, ekran kartı vs. her şey güncel. Bildirimler kapalı durumda.
Arkadaşlar enteresan bir şey oldu. FİFA 20'yi kapattıktan sonra FİFA Launcher kendi kendine tekrardan açılmaya başladı. İlkinde kapattım şimdi bir daha açıldı. Bunun sorunla bir bağlantısı olabilir mi? Bu arada Windows Defender ile tam tarama yaptım. Bir sorun gözükmüyor.
Yok mu bir önerisi olan gerçekten?
Arkadaşlar çözüm yolunu buldum. Adobe uygulamalarını kaldırınca düzeldi. Gerçekten enteresan ama işe yaradı. Aynı sorunu yaşayan olursa deneyebilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı