Bilgisayar sürekli restart atıyor

Daha fazla  
Arkadaşler 3 gündür bilgisayarım sürekli restart atıyor. Bilgisayarcıya götürdüm 2 kere çözdüğünü belirtti fakat sorun yine çözülmemiş. DMP dosyalarını paylaşıyorum.

102517-32312-01.rar

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

BIOS'u güncelledim. Overclock sorunu gibi geliyor fakat Overclock'u nasıl kapatacağımı bilmiyorum. Default ayarlara çektim yine aynı. Overclock ayarı vardı BIOS'ta, onu kapattım yine aynı. Macunu değiştirdim, ısı değerleri 45-50 derece arasında. Sorun ne? Cidden çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşler 3 gündür bilgisayarım sürekli restart atıyor. Bilgisayarcıya götürdüm 2 kere çözdüğünü belirtti fakat sorun yine çözülmemiş. DMP dosyalarını paylaşıyorum.

102517-32312-01.rar

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

BIOS'u güncelledim. Overclock sorunu gibi geliyor fakat Overclock'u nasıl kapatacağımı bilmiyorum. Default ayarlara çektim yine aynı. Overclock ayarı vardı BIOS'ta, onu kapattım yine aynı. Macunu değiştirdim, ısı değerleri 45-50 derece arasında. Sorun ne? Cidden çözemedim.

Aşağıdaki verdiğim linkteki ilk sayfada konu ile ilgili çözüm gözüküyor, bütün adımları tek tek kontrol etmek gerek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı