Bilgisayarım kendi kendine restart atıyor

Accordion

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, bilgisayarım son zamanlarda birden bire siyah ekran verip kendine kendine restart atıyor. Sorunun ısı değerlerinde olduğunu zannetmiyorum. MSI Afterburner ile Rust oynarken test ettim sıcaklıklar işlemci 65'i geçmiyor ekran kartı da 70'i geçmiyor. Sorunun ne olduğunu bir türlü anlayamadım umarım yardımcı olacak birileri vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Arama sekmesine %SystemRoot% yazın ve orada ''Minidump'' adlı bir klasör olması lazım. Bu klasörde, bilgisayarınız mavi ekran gibi herhangi bir hata ile karşılaştığında rapor oluşturulur. Ben .dmp dosyalarını okumayı bilmiyorum ama bilen birisi dosyayı buraya yüklerseniz ilgilenir diye düşünüyorum.

Yaz mevsiminde klima ve diğer elektronik eşyaların fazlaca kullanılması sebebiyle elektrik dalgalanmaları olur. Bu elektrik dalgalanmaları birçok elektronik aleti etkileyeceği gibi bilgisayarı da etkiler. Eğer restart atarken yanan ışıkta hafif azalıp eski haline dönme veya klimada çok kısa bir süre çok az üfürüp sonra eskisi gibi devam ediyorsa elektrik dalgalanmasıdır. Belki probleminiz budur.

Windows Arama sekmesine %SystemRoot% yazın ve orada ''Minidump'' adlı bir klasör olması lazım. Bu klasörde, bilgisayarınız mavi ekran gibi herhangi bir hata ile karşılaştığında rapor oluşturulur. Ben .dmp dosyalarını okumayı bilmiyorum ama bilen birisi dosyayı buraya yüklerseniz ilgilenir diye düşünüyorum.
Öyle bir dosya bulamadım.
Sistemi ne zamandır kullanıyorsunuz acaba ?
1.5 yıl oldu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı