Bilgisayar sürekli yeniden başlıyor

Batın Başcı

Femtopat
Daha fazla  
Bugün bilgisayarımı formatlıyordum, %25'teydi ve o sırada kardeşim yeniden başlatma tuşuna bastı. Şimdi bilgisayar durmadan kendini yeniden başlatıyor. Ne yapmalıyım?

Mesela bu tip bilgileri de vermen gerek, sistem geri yüklemesi mi, USB ile format mı... Gerçi sen önce işlem bitene kadar kardeşini oyalayacak bir şey bul. Sonra tekrar formatla - tabi formatı USB'den yapmışsan.

Mesela bu tip bilgileri de vermen gerek, sistem geri yüklemesi mi, USB ile format mı?.. Gerçi sen önce işlem bitene kadar kardeşini oyalayacak bir şey bul. Sonra tekrar formatla - tabii formatı USB'den yapmışsan.

Bilgisayarı USB'den değil normal kendi içinden formatlamıştım.

Bunun ile bir alakası yok direk açılmadan yeniden başlatılıyor ekranına geliyor

Bilgisayarı USB'den değil normal kendi içinden formatlamıştım.

Bunun ile bir alakası yok direk açılmadan yeniden başlatılıyor ekranına geliyor
O zaman USB ile formatlaman gerekecek sanırım. Tam marka model işletim sistemi ne?

Bunun ile bir alakası yok direk açılmadan yeniden başlatılıyor ekranına geliyor.

İçindeki şey ne, yani bilgisayarının/dizüstünün markası modeli falan yok mu? Sanayide toplamış değilsindir bu soruları soruyorsan.

Bilgisayar toplama sanırsam daha yeni 2.el aldım Pentium G630 var R7 240 var bu sistemler bu kadar kötü ama ucuz diye aldım zaten.

Bunun ile bir alakası yok direk açılmadan yeniden başlatılıyor ekranına geliyor.

Bilgisayar toplama sanırsam daha yeni 2.el aldım Pentium G630 var R7 240 var bu sistemler bu kadar kötü ama ucuz diye aldım zaten.
O zaman bir USB ile windows kurman gerekli, şu an kurtarman mümkün değil - standart satın aldığın sistemlerde uzun zamandır içinde yedekli olarak geliyordu. Senin durumunda ise bu mümkün değil. Tabi yakınlarda bir bilgisayarcı varsa o da yardımcı olabilir yarın.

Geri
Yukarı