Acer Predator Helios 16 alınır mı?

Elden Ring oynarken çekebilir misin hocam kamera ile paneli?
Hiç oynamadığım bir oyun olduğu için söz vermeyim ama geniş bir zamanda vaktim olursa mutlaka paylaşırım.

FC24, Battlefield 1, GTA V, RDR2 hali hazırda oynadığım oyunlar bunlardan paylaşabilirim.

Hiç oynamadığım bir oyun olduğu için söz vermeyim ama geniş bir zamanda vaktim olursa mutlaka paylaşırım.

FC24, Battlefield 1, GTA V, RDR2 hali hazırda oynadığım oyunlar bunlardan paylaşabilirim.
60fps kilitli bir oyun olduğu için panelin kalitesini görebilmek adına demiştim. RDR2 çekebilirseniz de güzel olur.

60fps kilitli bir oyun olduğu için panelin kalitesini görebilmek adına demiştim. RDR2 çekebilirseniz de güzel olur.
Panel derken cihazın dışından mı çekim istiyorsun yoksa normal oyun için kayıt alarak mı?
Yanlış anlamış olmayım, emin olalım.

Cihazın dışından çekerseniz daha iyi olur bence, ekranın kalitesini de görmüş oluruz.

Cihazın dışından çekerseniz daha iyi olur bence, ekranın kalitesini de görmüş oluruz.
Redmi Note 10 Pro ile çekildi çok açıklayıcı bir video olmadı ama genel anlamda bir bakış açışı için yardımcı olabilir belki, telefonun kamera kalitesi vs. göz önünde bulundurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Video işleniyor olarak gözüküyor hala, yani tam çözünürlük 15-20 dakika sonra görünür şu an yükledim)

Redmi Note 10 Pro ile çekildi çok açıklayıcı bir video olmadı ama genel anlamda bir bakış açışı için yardımcı olabilir belki, telefonun kamera kalitesi vs. göz önünde bulundurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Video işleniyor olarak gözüküyor hala, yani tam çözünürlük 15-20 dakika sonra görünür şu an yükledim)

Hocam almayı düşünüyorum da fiyatı kaça almıştınız ve bir sıkıntı çıktı mı?

Hocam almayı düşünüyorum da fiyatı kaça almıştınız ve bir sıkıntı çıktı mı?
Çok bi fiyat farkı olmamış gördüğüm kadarıyla 83 olması lazım eski fiyatı, şuanda 85 falan. Beni memnun ediyor bi sıkıntım yok şu ana kadar. Isınma konusunda çok şey söylenmişti ama ben dengeli modda kullanıyorum cihazı, bu zamana kadar öyle çok büyük ısınmalar görmedim.

Çok bir fiyat farkı olmamış gördüğüm kadarıyla 83 olması lazım eski fiyatı, şu anda 85 falan. Beni memnun ediyor bir sıkıntım yok şu ana kadar. Isınma konusunda çok şey söylenmişti ama ben dengeli modda kullanıyorum cihazı, bu zamana kadar öyle çok büyük ısınmalar görmedim.

Genel olarak dengeli de kaç derece görüyorsunuz işlemci için ve hiç ısıdan kapanma falan yaşadınız mı? Coil whine yok diye biliyorum ama sormak istiyorum var mı? Cihazı ben de almayı düşünüyorum.

Genel olarak dengeli de kaç derece görüyorsunuz işlemci için ve hiç ısıdan kapanma falan yaşadınız mı? Coil whine yok diye biliyorum ama sormak istiyorum var mı? Cihazı ben de almayı düşünüyorum.
Ben coil whine veya ona benzer herhangi bir ses duymadım bu zamana kadar, değerleri çok kontrol etmiyorum yani o youtube'da inceleme yapanların kullandığı şeyi indirdim ama tam olarak o şekilde detaylı göstermiyor ayarlayamadım vaktimde olmadığı için uğraşmadım ama 4-5 saat aralıksız FC24 oynadığımda klavyenin oraya elimi atınca sıcaklık hissediyorum ama öyle öldüm bittim bi sıcaklık değil yani bence 4080 ekran kartı olanlar arasında geçerli bir cihaz yani beni tatmin ediyor.

Ben coil whine veya ona benzer herhangi bir ses duymadım bu zamana kadar, değerleri çok kontrol etmiyorum yani o YouTube'da inceleme yapanların kullandığı şeyi indirdim ama tam olarak o şekilde detaylı göstermiyor ayarlayamadım vaktimde olmadığı için uğraşmadım ama 4-5 saat aralıksız FC24 oynadığımda klavyenin oraya elimi atınca sıcaklık hissediyorum ama öyle öldüm bittim bir sıcaklık değil yani bence 4080 ekran kartı olanlar arasında geçerli bir cihaz yani beni tatmin ediyor.

Hocam merhaba acaba klavyedeki tuşlar programlanabilir (tuş atanabilir) mi? Yani makro vb atayabiliyor muyuz acaba?

Geri
Yukarı