Bilgisayar tamirinden sonra Valorant'taki donanım banı kalkar mı?

Unknown873

Decapat
İyi akşamlar. Ben yakın zamanda bilgisayarımı bilgisayarcıya verdim bir donma probleminden dolayı. Ondan önce de Valorant'ta donanım banı yedim 3 ay. Bilgisayar tamirinden sonra banın kalkma olasılığı var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar. Ben yakın zamanda bilgisayarımı bilgisayarcıya verdim bir donma probleminden dolayı. Ondan önce de Valorant'ta donanım banı yedim 3 ay. Bilgisayar tamirinden sonra banın kalkma olasılığı var mı acaba?

Sanmıyorum genelde anakart üzerinden ya da disk üzerinden yiyorsun.

Donanım banı anakarta atılıyor diye biliyorum, format attıktan sonra anakart değiştirilirse kalkabilir.

Donanım banı anakarta atılıyor diye biliyorum, format attıktan sonra anakart değiştirilirse
Donanım banı anakarta atılıyor diye biliyorum, format attıktan sonra anakart değiştirilirse kalkabilir.
Bir gelişme oldu, bilgisayarcı aradı az önce tamire vermiştim, 4300 tl tutmuş tamiri anakart ile işlemci değişecekmiş. O zaman donanım banı kalkacaktır.

Formatla gitmiyor hocam donanım banı.
Merhaba bir şey soracağım şimdi az önce gelişme oldu onu yazmıştım zaten yukarıda da. Şimdi işlemcim ile anakartım değişim yapılacakmış. Acaba banım kalkar mı ya?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı