Valorant donanım banı kalkar mı?

HWID banlıyken girilen hesapların banları asla kalkmaz. Sadece cihaz banı 3 ay sonra kalkar. Bilmediğim konulara yazmam. Şuan aktif olarak HWID Spoofer sattığım bir internet sitem var. Bu konuları çok iyi biliyorum.
yani artık yeni hesap açıp dizmek lazım napalım sağlık olsun bidaha aynı hatayı yapıp başka birine vermem hesabı son pişmanlık fayda etmez teşekkür ederim tekrardan

VirtualBox ile girmeyi denersen giremezsin. VDS satın alıp girmeyi denersen girersin.

HWID banlıyken girilen hesapların banları asla kalkmaz. Sadece cihaz banı 3 ay sonra kalkar. Bilmediğim konulara yazmam. Şu an aktif olarak HWID spoofer sattığım bir internet sitem var. Bu konuları çok iyi biliyorum.

Riot'tan yeni bir mail aldım arkadaşım spofer ile tekrar giriş yaptığında donanım banı tekrardan tetiklenmemiş ve banı 4 ay Mart'ın 13'ünde bitecek maddelere bakılırsa bu duruma göre ban açıldıktan sonra hesaba erişim sağlayabilirim yanlış mıyım?

image.png

Riot'tan yeni bir mail aldım arkadaşım spofer ile tekrar giriş yaptığında donanım banı tekrardan tetiklenmemiş ve banı 4 ay Mart'ın 13'ünde bitecek maddelere bakılırsa bu duruma göre ban açıldıktan sonra hesaba erişim sağlayabilirim yanlış mıyım?

image.png

Cihaz banı mevcutken erişim sağlanan hesap kalıcı uzaklaştırılır dediğine göre geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı