Bilgisayar tavsiyesi

Baban'a söz geçirip, geçirememenle alakası yok bence. Baban'a bilgisayar'ı Vatan'dan almak istediğini söleyip, Vatanda da toplatırsan hiçbir şey olmaz bence. Hem de obütçe ile alacağın sistemden daha iyi sistem toplanabilir o para ile. Bunu baban'a açık bir şekilde anlatırsan anlayacaktır seni.

Baban'a söz geçirip, geçirememenle alakası yok bence. Baban'a bilgisayar'ı Vatan'dan almak istediğini söleyip, Vatanda da toplatırsan hiçbir şey olmaz bence. Hem de obütçe ile alacağın sistemden daha iyi sistem toplanabilir o para ile. Bunu baban'a açık bir şekilde anlatırsan anlayacaktır seni.
Vatana pek güvenmiyom sistem toplamasında ama dedim babam dik kafalı söz geçiremiyorum adam teknolojiden bağımsız yaşıyor iki günde sinir geçirir insan anlatamadım

Bende ikna edememiştim ama babana gerekli bilgiyi verdiğinde ikna olur hazır bilgisayarlarda işlemciyi çok yüksek ekran kartını düşük tutarlar 1000 TL'lik işlemciye 400 TL'lik ekran kartı koyarlar. Oyun için bilgisayar alacaksan işlemcinin aşırı bir önemi yoktur yani işlemci normal ekran kartı iyi olmalıdır. Ve Vatan Bilgisayara gittiğinde istediğin parçaları söylediğinde parçaları toplanmış bir halde sistemi teslim ederler. Toplamak içinde para almazlar

Arkadaşlar kendime yeni bir bilgisayar alacağım ve karar verdim sistem toplamak istemiyorum ve neden diye sorarsanız 15 yaşındayım ve babama söz geçiremiyorum. Karar verdiğim bilgisayar bu. Sizce almaya değer mi?

HP L2N63EA INTEL CORE İ7 4790S 3.2 GHZ 12 GB 2 TB 4 GB NVIDIA GTX745 WIN8.1 - Vatan Bilgisayar

Gösterdiğin bilgisayarda da dediğim gibi 700-800 TL'lik işlemci 400 TL'lik ekran kartı koymuşlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı