Bilgisayar Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Atl2Jz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 627
Eğer bilgisayar toplayacaksan AMD ekran kartını alma, NVIDIA ekran kartını almanı tavsiye ederim. Çünkü benim bir AMD ekran kartı vardı 1 yıl içerisinde bozuldu. NVIDIA ekran kartı 3 yıldır hala duruyor. Laptop alacaksan ASUS oyununcu laptopunu almanı tavsiye ederim.
Laptop almayı düşünmüyorum masaüstü düşünüyorum bi kaç kişiye sordum en iyisi toplama diyorlar yarın bi kaç bilgisayarcı gezip kasa fiyatlarına bakıcam.

Eğer bilgisayar toplayacaksan AMD ekran kartını alma, NVIDIA ekran kartını almanı tavsiye ederim. Çünkü benim bir AMD ekran kartı vardı 1 yıl içerisinde bozuldu. NVIDIA ekran kartı 3 yıldır hala duruyor. Laptop alacaksan ASUS oyununcu laptopunu almanı tavsiye ederim.
AMD Kart: rx550
Nvidia Kart: 1660s

O zaman bilgisayar toplamanı tavsiye ederim. Bence laptop alacaksan ASUS oyuncu bilgisayarların alabilirsin ama bence bilgisayar topla derim.
23K'ya hangi parçalar ile toplayabilirim

Laptop almayı düşünmüyorum masaüstü düşünüyorum birkaç kişiye sordum en iyisi toplama diyorlar yarın birkaç bilgisayarcı gezip kasa fiyatlarına bakacağım.

Toplama alma dostum hazır sistemlere yönel bu fiyat bandında. Çok rahat 4060 Ti 16 GB veya biraz zorlanırsa RX6800 sistemler çıkabilir.

Toplama alma dostum hazır sistemlere yönel bu fiyat bandında. Çok rahat 4060 Ti 16 GB veya biraz zorlanırsa RX6800 sistemler çıkabilir.
Tamam sağol hazır sistemlere bakıcam

Benim akrabam hazır sistem aldı bazı sistemler kötü oluyor ve kazık olabiliyor. Parça parça toplamak daha yararlı eksik parça da olabilir ve sistemleri kötü olabiliyor. (Bence)
Sistem kazıksa zaten anlaşılıyor, ama oldukça fiyat performans sistemler var. Eksik parça olup olmaması sitenin güvenilir olup olmamasıyla alakalı. Akrabanın aldığı sistem kötü çıktıysa genelleme yaparak, hazır sistemler kötü oluyor demek yanlış. Arkadaşa da yanlış bilgi vermiş oluyorsunuz.

Sistem kazıksa zaten anlaşılıyor, ama oldukça fiyat performans sistemler var. Eksik parça olup olmaması sitenin güvenilir olup olmamasıyla alakalı. Akrabanın aldığı sistem kötü çıktıysa genelleme yaparak, hazır sistemler kötü oluyor demek yanlış. Arkadaşa da yanlış bilgi vermiş oluyorsun.

Yani hazır sistem kötü değil ama toplamak daha yaralı olduğunu söylemek isterim.

Geri
Yukarı