Bilgisayar telefonu görmüyor

Jello The Bunny

Hectopat
Daha fazla  
Telefonum ASUS ZenFone selfie.
2015 yılında üretildi, yani eski. Normalde USB kabloyla bağladığımda dosya aktarımına izin verince içindeki her şeye erişebiliyordum. Fakat şimdi dosya aktarımına izin Ver'e basar basmaz bilgisayardan kabloyu çıkarmışım gibi ses geliyor ve telefona dair sadece Setup'ı görebiliyorum. Onda da içeriğe erişemiyorum. Düzgün anlatabildim mi bilmiyorum ama durum bu. Kablo sorunlu değil, iki üç kabloda da denedim aynısı oluyor.
Ne yapmalıyım?
Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski ZenFone kullanıcısı olarak bende de aynı sorun vardı. Kablolarda bazen temassızlık olabiliyor. Ya da kronik arıza olarak telefonun şarj yerinde oynamalar olabiliyor. Eğer telefonunuz şarj aletine takılı ve şarj soketiniz oynuyorsa telefonunuzda temassızlık meydana gelmiş olabilir. Herhangi bir telefoncu şarj soketini değiştirebilir. Diğer yandan bilgisayarınızda Type-C girişi var ise Type-C dönüştürücü ile deneyebilirsiniz.

Link burada ki talimatları yapabilir misiniz? Anladığım kadarı ile bu aklıma geldi.
Yapı numarasına ardı ardına tıkladım ama işlemedi.

Eski ZenFone kullanıcısı olarak bende de aynı sorun vardı. Kablolarda bazen temassızlık olabiliyor. Ya da kronik arıza olarak telefonun şarj yerinde oynamalar olabiliyor. Eğer telefonunuz şarj aletine takılı ve şarj soketiniz oynuyorsa telefonunuzda temassızlık meydana gelmiş olabilir. Herhangi bir telefoncu şarj soketini değiştirebilir. Diğer yandan bilgisayarınızda Type-C girişi var ise Type-C dönüştürücü ile deneyebilirsiniz.
Evet soketi biraz oynuyor. Sorun bu yüzden sanırım. Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı