Bilgisayar Telefonu Görmüyor

red28star

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Forumda birkaç konu bulunmasına rağmen tam anlamıyla yardım alamadım. Bilgisayarım birkaç telefona denememe rağmen telefonları şarj etse de dosya içeriği bilgisayarıma düşmüyor. Emin olamadığım için birçok driver yükledim fakat sorun çözülmedi.
Bir de bir gün bilgisayarım elektriğe bağlıydı ve elektriğin gitmesiyle kapanınca bir daha ki açılmada repair yaptı. Ondan sonra bu durum başıma geldi. Yardımcı olacak arkadaşlar bu konuyu dikkate alırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak windows xp varsa driver lar iş görmüyor. Eğer güncel işletim sisteminiz varsa yüklü olan driver ı silip sitesinden veya google a aratıp güvenilir bir siteden yükleyebilirsiniz.

Sorunun kaynağını buradan bilmek zor. Size önerim Windows 10 tekrar kurulum yapın. Tekrar kurulum yapınca programlarınız, ayarlarınız, dosyalarınız korunur. Kısacası düzeniniz aynı kalır. Kurulum yaparken sürücüler tekrar yükleniyor ve bu sayede sorun çözülebilir. Ayrıca sistem dosyaları bozulmuşsa kurulum yapıldığı için düzelecektir. Tekrar kurulum yapmak için Windows 10 Medya Oluşturma Aracını çalıştırıp ve ya kurulumunuza uygun iso dosyasının içini açarak setup.exe çalıştırıp ileri ileri ileri demeniz yeterli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı