Bilgisayar temizleme + format ne kadar tutar?

PARADİSSE

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarı alalı 1.5 yıl oluyor ve kasanın içi aşırı kirli ve format lazım. İlk aldığım zamanlarda CS:GO'da 400 FPS alırken şimdi 200 zor görüyorum düşük ayarlarda. Peki ben bu bilgisayarı bilgisayarcıya götürsem (bilgisayar temizleme +fanları vln her şeyi temzileme + format) ne kadar alır bilgisayarcı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarı alalı 1.5 yıl oluyor ve kasanın içi aşırı kirli ve format lazım. İlk aldığım zamanlarda CS:GO'da 400 FPS alırken şimdi 200 zor görüyorum düşük ayarlarda. Peki ben bu bilgisayarı bilgisayarcıya götürsem (bilgisayar temizleme +fanları vln her şeyi temzileme + format) ne kadar alır bilgisayarcı?

100 TL 50 TL temizlemek için 70 lirada benden temiz kurulum almıştı ama benşmki kazıktı sizinki olmayabilir o yüzden 100 dedim.

Youtube birkaç video izleyerek ve evinizde saç kurutma makinesi rahatlıkta temizlersiniz boşa para vermeyin kendinizde usb ye yükleyin işletim sistemini format atın.

Geri
Yukarı