En ucuz bilgisayar ne kadar tutar?

Aga şaka mısınız 22K'ya RTX 4060 Ti PC var Ray Tracing açık tüm ayarlar ultrada 110 FPS veriyor.

Piyasayı bilmeden konuşuyorlar diyeceğim Technopat'taki güncel indirimler kısmına tıklasalar yine daha ucuza taş gibi bilgisayarlar olduğunu görürler işte ne denebilir bilmiyorum. En az 3070 olmadan oyunlar açılmıyor bunlara göre.

Bazıları yanlış anlamış, her oyun derken Lord of The Rings Golum oynayacak değiliz sonuçta :D

Son düzenleyen: Moderatör:
6klık sistemde gidip L4D2 oynamasın hocam bir zahmet.

Hocam Steam'de Left 4 Dead 2 aşırı sistem gereksimini insemiyor diyor banamı öyle geldi.

1692039357701.png

Ya o oyunun yüksek sistem istemesi optimizasyondan kaynaklı hocam yoksa çok iyi grafikleride olsa Low ayarlarda açabilecek 30 k altı çok PC var yeter ki optimizasyonu iyi olsun.
Yeni oyunların bence tek ortak noktası optimizasyonların patates olması, her geçen gün daha da kötüye gidiyor.

Bu yüzden 4k monitör 16k da sistem varsayarak 20k dedim. Bende biliyorum 22k ya 4060 olduğunu.

Yeni oyunların bence tek ortak noktası optimizasyonların patates olması, her geçen gün daha da kötüye gidiyor.

Evet zaten popüler oyunlara bakınca çok yeni oyun göremiyoruz maalesef. :(

Ve nedense herkes oyunu oynamak için 60 FPS olması gerekiyor sanıyor herhalde ama PS3 de GTA V 30 FPS ama hiç kimse şikayet etmiyordu

Geri
Yukarı