Bilgisayar temizletmeye götürülünce parça çalınmaması için ne yapılmalı?

• Konuyu başlatan Swixy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 384

Swixy

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarcıya götürüp temizleteceğim. Bilgisayarı sistemin genel özelliklerini biliyorum ama bir şey calar, arızalı modelini falan koyma ihtimali var mı? Acaba nereden anlayabilirim?

Bilgisayarcıya götürüp temizleteceğim. Bilgisayarı sistemin genel özelliklerini biliyorum ama bir şey calar, arızalı modelini falan koyma ihtimali var mı? Acaba nereden anlayabilirim?

Kendin temizleyebilirsin. En sağlıklısı bu olur. Hem ne yaptığını da bilirsin.

Kasanın içerisini net bir şekilde fotoğraflayın geri aldığınızda ise yazılımsal olarak kontrol edersiniz bir sorun yaşamazsınız umarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın içerisini net bir şekilde fotoğraflayın geri aldığınızda ise yazılımsal olarak kontrol edersiniz bir sorun yaşamazsınız umarım.

Yani yazılımsal olarak işlemci, RAM, ekran kartı ve SSD'ye bakabilirim. Başka bir şeye gerek yok zaten değil mi? Onlara da DxDiag'dan bakarım.

Bilgisayarıma sağ tıklayıp özellikler kısmınıda bir çekebilirsin

Bu problem yüzünden PC ve telefon tamircisi oldum. Bundan 8 sene önce laptopumdan RAM çalındı.😄😁

Geri
Yukarı