Bilgisayar tepki vermiyor

Hermitus

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşalar sorunum şu mesela forumdayım bir anda tıklamamaya başlıyor imleç. Acaba sıkıntı farede mi dedim touchpad de tıklamıyor. Pek anlatamadım derdimi ama telefondan bir video çekip linkini bırakacağım. Cidden çok sinir etmeye başladı. Tahminimce yazılımsal bir şey ama neden oluyor anlamış değilim. Acaba Opera'dan dolayı mı dedim Chrome yükledim gene aynı şeyler oldu. Sadece mouse tepki vermiyor klavye veriyor.

Video link: İndir VID 20210418 144512 mp4

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar yük altında olabilir. Disk birleştirme v.s. bakımlarını yap. Olmadı, Ram yükselt.
ram 16 hocam 1x16 sadece opera veya chrome da oluyor. pc alalı daha 2 hafta olmadı.
Arkadaşalar sorunum şu mesela forumdayım bir anda tıklamamaya başlıyor imleç. Acaba sıkıntı farede mi dedim touchpad de tıklamıyor. Pek anlatamadım derdimi ama telefondan bir video çekip linkini bırakacağım. Cidden çok sinir etmeye başladı. Tahminimce yazılımsal bir şey ama neden oluyor anlamış değilim. Acaba Opera'dan dolayı mı dedim Chrome yükledim gene aynı şeyler oldu. Sadece mouse tepki vermiyor klavye veriyor.

Video link: İndir VID 20210418 144512 mp4

Arkadaşlar hala devam ediyor yok mu yardım edebilecek biri?

Son düzenleme:
RAM 16 hocam 1x16 sadece Opera veya Chrome da oluyor. PC alalı daha 2 hafta olmadı.

Arkadaşlar hala devam ediyor yok mu yardım edebilecek biri?

Windows'u güncelleyin veya BIOS'u güncelleyin olmazsa önemli verileriniz varsa yedekleyin temiz USB'den yeniden bir kurulum yapın.

Windows'u güncelleyin veya BIOS'u güncelleyin olmazsa önemli verileriniz varsa yedekleyin temiz USB'den yeniden bir kurulum yapın.

Hocam Windows güncel. BIOS güncellemesini şu an nasıl yapılır bilmiyorum fakat deneyeceğim teşekkür ederim. Format atmayı düşündüm fakat oyun vs. indirdim tekrar indirmek zulüm olur benim için.
Klavyenin çalıştığını nasıl anlayabiliyorsunuz?

Arama yerine klavyeyle yazı yazabiliyorum. Sekmelere tıkladığımda videodaki gibi tepki vermiyor.

Hocam bilgisayarın kendi sitesinde BIOS güncellemesi var. Bunların hepsini yapmalı mıyım?

Hocam Windows güncel. BIOS güncellemesini şu an nasıl yapılır bilmiyorum fakat deneyeceğim teşekkür ederim. Format atmayı düşündüm fakat oyun vs. indirdim tekrar indirmek zulüm olur benim için.

Arama yerine klavyeyle yazı yazabiliyorum. Sekmelere tıkladığımda videodaki gibi tepki vermiyor.

Şu elimdeki laptopa inan 5-10 kez format atmışımdır 10Mbps downloadla bütün oyunları tekrar indiriyordum. Şuan İndirecek Yer Kalmadı ama

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    3,5 KB · Görüntüleme: 15
Şu elimdeki laptopa inan 5-10 kez format atmışımdır 10Mbps downloadla bütün oyunları tekrar indiriyordum. Şu an indirecek yer kalmadı ama.

Hocam benim internet 8 Mbps GTA 5 indirmiştim o zaten 100 GB inanın yapamam. Ama güncelleme sonrası hala devam ederse yapabilirim belki.
Şu elimdeki laptopa inan 5-10 kez format atmışımdır 10Mbps downloadla bütün oyunları tekrar indiriyordum. Şu an indirecek yer kalmadı ama.

Hocam hala devam ediyor. Galiba bilgisayarcıya götüreceğim. Verileri yedekleyip temiz bir format attıracağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı