Bilgisayar Topladığını Sanan Techopat Özentileri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adamlar kanal açmışlar bir emek vermişler, herkezin etkilendiği grup ve insanlar olabilir hemen özenti diye yalpalamak yanlış.
Yanlış önerileride bulunduğunu düşünüyorsan videolarını izlemezsin olur biter.
Hiç üşenmemişsin ekran görüntüsü alıp konu açmak, işin gücün yokmu :)

Ben adamın videosunun altına düzgünce yazdım kendisi saldırdı ve hak etti :)

Merhaba kanalın sahiplerinden biri benim. Yaptığınız iş çok yanlış bir şey. Bazı değerli arkadaşlarımın dediği gibi zoruna giden izlemez, biz yourmlarınızı dikkatte alıyoruz, bizim için değerliler. Yorumların silinme amacı argo ve kötü sözler bulundurması. Yorum yaparken saygılı olmayı unutmayın. Bu yaptığınız da karşılıksız kalmayacak. Teşekkürler yorumlarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kanalın sahiplerinden biri benim. Yaptığınız iş çok yanlış bir şey. Bazı değerli arkadaşlarımın dediği gibi zoruna giden izlemez, biz yourmlarınızı dikkatte alıyoruz, bizim için değerliler. Yorumların silinme amacı argo ve kötü sözler bulundurması. Yorum yaparken saygılı olmayı unutmayın. Bu yaptığınız da karşılıksız kalmayacak. Teşekkürler yorumlarınız için.

Zoruma falan gittiği yok insanlara yanlış bilgi vermek çok mu hoşunuza gidiyor?

Biz yanlış bilgi vermiyoruz bildiğimiz aktarıyoruz. Yanlış veya doğru diye de tartışmıyoruz. Her insanın bir takım yanlışı olabilir. Bu devirde bir okulun öğretmeni bile yanlış şeyler öğretebiliyor. Sorun orada değil, siz yanlışımızı düzeltebilirsiniz. Atıyorum "Değerli kardeşlerim bir işe karar verip, bir emek sarf etmişsiniz. Fakat kullandığınız şu şu parçalar yerine şu şu parçaları kullanmanız daha iyi olurdu." Demek varken aşağılamaya gerek yok.

Biz yanlış bilgi vermiyoruz bildiğimiz aktarıyoruz. Yanlış veya doğru diye de tartışmıyoruz. Her insanın bir takım yanlışı olabilir. Bu devirde bir okulun öğretmeni bile yanlış şeyler öğretebiliyor. Sorun orada değil, siz yanlışımızı düzeltebilirsiniz. Atıyorum "Değerli kardeşlerim bir işe karar verip, bir emek sarf etmişsiniz. Fakat kullandığınız şu şu parçalar yerine şu şu parçaları kullanmanız daha iyi olurdu." Demek varken aşağılamaya gerek yok..

Yorumumun sonunda aşağılamak için söylemediğimi zaten belirttim. Ayrıca sırf sizin önerdiğiniz anakart 2400Mhz diye geleceğe dönük diyorsunuz.

1 GB 256 Bit bu fiyata az bulunuyor diyorsun da ekran kartı seçiminde yeni ve iyi bir mimari gerekiyor. Ki bunların yanında bellek hızı ve çekirdek hızlarıda kısmen de olsa önemli. Söylediğiniz ekran kartı bunların hiçbirini karşılamıyor.

Neyse arkadaşlar konuyu uzatmaya gerek yok. Keşke az daha araştırıp öyle karar verseydiniz. Keşke biraz araştırsaydınız. Neyse olmuş bitmiş.

Bu dediğiniz ürünler size uymuyor olabilir. Bu bir yanlış yönlendirme değil, ben bunu tercih ettim, siz etmeyin. Ben alternatif sunarım, insanlar uygular veya uygulamaz. Kendi özgür düşünceleri. Ben bu böyle olmak zorunda demiyorum. Aşağılamak için yazmıyorum demeniz kelimenin içinde geçen o kelimelerin verdiğim örnek gibi düzelt bizi.

Bu dediğiniz ürünler size uymuyor olabilir. Bu bir yanlış yönlendirme değil, ben bunu tercih ettim, siz etmeyin. Ben alternatif sunarım, insanlar uygular veya uygulamaz. Kendi özgür düşünceleri. Ben bu böyle olmak zorunda demiyorum. Aşağılamak için yazmıyorum demeniz kelimenin içinde geçen o kelimelerin verdiğim örnek gibi düzelt bizi.

O senin düşüncense yorumlarımda benim düşüncem sen madem videonun altına eleştiriye açığız haddinizi bilene kadar demişsin bende haddimle yorum yaptım her neyse uzatmaya gerek yok..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı