20-25 bin TL bilgisayar toplama önerisi

barex52

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba İtopya hazır sistemler hakkında ne düşünüyorsunuz? Şöyle GTA 5 falan oynatabilsin. Android Studio gibi programlarda rahat Build aldırsın istiyorum ne kadarlık bir kasa benim işimi görür bir de 144 monitör almayı düşünüyorum önerilere açığım. Gaming laptop almaktan daha mantıklı geldi masaüstü işi. (Bütçe 20-25k.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi bilmeden öneri yapamayız. İtopya şu an çok pahalı satıyor almanın hiçbir anlamı yok. Gaming.gen.tr, Sinerji, pckolik gibi yerlerdeki sistemler daha avantajlı.

Hocam piyasayı hiç bilmiyorum ancak monitör dahil 20 25 arası bütçem var (kulaklık vs şu an an elimde var)

@Knover Bütçeyi bilmeden nasıl öneri yapabiliyorsunuz?
Hocam piyasayı hiç bilmiyorum ancak monitör dahil 20 25 arası bütçem var (kulaklık vs şu an an elimde var)

Dediklerin için gayet yeterli bir PC ama bütçe söylersen daha iyi yardımcı olabiliriz.

işlemciyi 5600 yap ama

Geri
Yukarı