Bilgisayar toplarken delirmek

:D Ekran kartında Nvidia'da kararlıyım. Hem AMD Sürücü Sorunları, hem Nvidia'nın bazı teknolojik özellikleri işime daha çok yarayacak.
En sorunlu denilen RX 590 ve RX 5700 XT var arkadaşlarımda, herkesin aksine çok memnunlar. Bu arada 1660 Super'de düşük performanslı da olsa RTX olduğu için ben de onu seçeceğim... :D

5600 XT alsam mı diye düşünüyorum
ama o zaman da fazlasıyla "gamer" işi olur, önümde üniversite sınavı olduğu için ailem o kadar iyi sistem almamı istemiyorlar. Benim hedefim Ryzen 6000+RTX 4000 ve DDR5 RAM'ler. 3-4 yıl sonra bunları alana kadar 1660 Super ve 10100 inşallah yeter...
AMD işi, şans işi. 🤣

5600 XT alsam mı diye düşünüyorum.
Ama o zaman da fazlasıyla "gamer" işi olur, önümde üniversite sınavı olduğu için ailem o kadar iyi sistem almamı istemiyorlar. Benim hedefim Ryzen 6000+RTX 4000 ve DDR5 RAM'ler. 3-4 yıl sonra bunları alana kadar 1660 Super ve 10100 inşallah yeter...

Dostum sana aylar öncesinden sistem önerisi yapmamis miydim ben ya?
Hala almadın mı :D.

Dostum sana aylar öncesinden sistem önerisi yapmamis miydim ben ya?
Hala almadın mı :D.
Hocam olabilir. 🤣 Bu yaz başıma gelmeyem kalmadı. Konsolu satmadan alamıyorum. En son satacağım adam buluşmaya gelmedi. Sonra tekrar ailemi ikna etme faslı derken, bugüne geldik ve inşallah yarın hayırlısıyla satıyorum. 1 hafta içerisinde alacağım tanıdıktan indirimle.

Hocam olabilir. 🤣 Bu yaz başıma gelmeyem kalmadı. Konsolu satmadan alamıyorum. En son satacağım adam buluşmaya gelmedi. Sonra tekrar ailemi ikna etme Fas'lı derken, bugüne geldik ve inşallah yarın hayırlısıyla satıyorum. 1 hafta içerisinde alacağım tanıdıktan indirimle.

Hayırlısı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı