Bilgisayar TPM 2.0 desteklemiyor hatası

Antares benn

Decapat
Daha fazla  
Evet, Technopat'ın verdiği dosya üzerinde uzun uğraşlar sonucu Windows 11 kurulum dosyasına ulaştım ama kurulum yaparken bilgisayar TPM 2.0 desteklemediği için yüklenemiyor. Yükleyiciden ISO dosyasına ulaşıp VirtualBox'a kuracaktım ama olmadı. Bir çözümü var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığım ISO'yu deneyebilirsiniz. Çalışıyor ama USB Boot etmeniz gerekli.
zaten onunla yaptım ama olmuyor aga sabahtan beri uğraşmadığm şey kalmadı virtual nachine kuruyorum tpm açtım svm açtım ama olmuyor yine aynı hata
zaten onunla yaptım ama olmuyor aga sabahtan beri uğraşmadığm şey kalmadı virtual nachine kuruyorum tpm açtım svm açtım ama olmuyor yine aynı hata
could not read from boot medium system halted
hatası

could not read from boot medium system halted
hatası
sizin isonuzdan kaynaklı olabilir başka iso indireyim diyorum yandex disk sorun çıkartıyor

Son düzenleme:
Az önce konu attım ama onaylanmamış. Kendim yaptığım iso dosyası: win11.iso

Windows 10 yazması sizi şaşırtmasın kendisi Windows 11
Size teşekkür emek istiyorum, 2 gündür indirmediğim iso kalmadı, hiç birisi çalışmadı, bu bilgisayara uygun değildir anlamında hata verdi, ama izniniz olmadan sizin verdiğiniz isoyu indirdim, çalıştı, şu anda kurulumu için çalışıyorum. Tekrar teşekkürler.

Bu saçma tpm zorunluluğu yakında kalkması lazım Microsoft düşünmeden yapmış olduğu tek hata tpm zorunluluğu çünkü çoğu ülkede hemen hemen tpm kullanmak yasak Çin örnek olarak verilebilr.

Yeni konular

Geri
Yukarı