Bilgisayar tuşa basıldığında çalışmıyor

hurafeistans829

Hectopat
Daha fazla  
Hiçbir sorun yokken tuşa bastığımda çalışmamaya başladı. Ne bir ışık ne bir ses, hiçbir şey yok. Kapatıp düğmeye birkaç kere bastım yine düzelmedi. Hard diski söküp arkaya koydum ama bununla alakası yoktur diye düşünüyorum. Çünkü başka bileşenler de çalışmıyor olabilir mi? Ne yapmam gerek? Acaba hard diske yanlış kabloyu mu taktım? Çünkü aynı yerde birkaç kablo daha ekli.

Hiçbir sorun yokken tuşa bastığımda çalışmamaya başladı. Ne bir ışık ne bir ses, hiçbir şey yok. Kapatıp düğmeye birkaç kere bastım yine düzelmedi. Hard diski söküp arkaya koydum ama bununla alakası yoktur diye düşünüyorum. Çünkü başka bileşenler de çalışmıyor olabilir mi? Ne yapmam gerek? Acaba hard diske yanlış kabloyu mu taktım? Çünkü aynı yerde birkaç kablo daha ekli.
Tuşta sorun olabilir? Veya ram lerde

Hocam bilgisayarin acilmasinin harddiskle alakasi olmaz RAM'leri bir çıkarıp ucunu silgiyle silip takin.
Bende de bunar benzer sorun olmuştu ama ile yarıyor bu taktik

Bilgisayara arkadan bağlı olan (PSU hariç) her şeyi çıkardık. Hard Diske bağlı olan kabloları çıkarıp bidaha taktım, bir tane satayı diğer sata ile değiştirdim bir de hard diski ters çevirdim yani şuan üstte normal bilgileri var. Şuan çalışıyor sistemi kurup tekrar bilgilendiririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı