Bilgisayar üzerine iş yeri hakkında bilgilendirme

5STREET

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar;

Bilgisayar üzerine iş yeri açmayı düşünüyorum. 10 senedir birilerinin yanında bilgisayar işinde çalıştım.
Teknik servis ve Tabi haliyle parça ticeretide olacak.

1-) Bayii alabileceğim yerler. ( Güvenirlir ve hızlı işlem yapması önemli )
2-) İş yeri giderlerim ne olur?

Bunu İnternet'ten öğrenmek yerine, 10 yıl kadar çalıştığın yerdeki kişiye sorup, bilgi alabilirsin.
Öncelikle anlaman gereken şey burası ukalalık veya boş konuşulacak bir yer olmadığıdır; gerek duydum sordum bu seni ilgilendirmez. Nereye sorup sormuyacağımda seni ilgilendirmez.
O yüzden tip yorumları kendine sakla güzel kardeşim.

Merhabalar,
Şu linkteki Ankara Ostim Hizmet Merkezi bir devlet kurumu olan Kosgeb tarafından girişimcilere verilen destekler ve gereken şartlar hakkında bilgi alabilirsiniz. En azından işyeri açma masraflarını azaltmak mümkün olabilir. Ayrıca kendi iş yerinizi açma kararınızı takdir ediyorum. Tebrikler :) Allah kolaylık versin.

Öncelikle anlaman gereken şey burası ukalalık veya boş konuşulacak bir yer olmadığıdır; gerek duydum sordum bu seni ilgilendirmez. Nereye sorup sormuyacağımda seni ilgilendirmez.
O yüzden tip yorumları kendine sakla güzel kardeşim.
Bu açtığın konuyu herkes görür, cevap yazabilir. Ukalalık bir durum yok, adam akıllı cevabımı yazdım çekildim. Bu sorun beni ilgilendirmez diyorsun, peki o zaman bu konuyu neden herkes için açtın? Senin problemin mi var?

Son düzenleme:
Bu açtığın konuyu herkes görür, cevap yazabilir. Ukalalık bir durum yok, adam akıllı cevabımı yazdım çekildim. Bu sorun beni ilgilendirmez diyorsun, peki o zaman bu konuyu neden herkes için açtın? Senin problemin mi var?

Yazdığın yazıyı okumadın herhalde?
Benim sorduğum soru belli cevabı belli ? Sen ne demişsin git iş yerine sor ? Ben onu düşünemedim sen düşündün öylemi demek istiyorsun ?
Sorulan soru hakkında bir bilgi yoksa yorum yazman gereksiz. Ama bak nedeninide anlatayım sana.
Çalıştığım herde gelen ürünleri hepsi ile ve firmaları ile muhattabım. Ürünlerden 20Tl kaar deceğiz diye başımız o kadar çok ağrıyor ki. Onu bırak adam garantisinde bile uğraştırıyor peşine düşüyorlar. Ben bu süre içinde ayda telefonda o adamlarla uğraştığım sürede 3 4 servis yapar gelirim ayrıca müşteri memnuniyeti.

Şimdi sana bir sorum olacak internette araştırma demişsin sen. Binlerce üyesi ve En iyi bilenden tut en kötü bilen burada. İş yeri olan ve işini düzgün yapan insanlar var burada ve düzgün yerlerle çalışanlar. Seni bilmem ama birşey yapcaksan her yerden araştırırsın ve aklına yatan en doğru şeyi kullanırsın. İnternet gibi bir kaynak var elinde ve elimiz sen bunu kullanma diyorsun ? İki soru sormuşum 1 ve 2 senin cevabın hangisinin cevabı?
Daha fazla tartışmıyacağım seninle umarım anlarsın.

Öncelikle hayırlı olsun. Kolay gelsin. İş yeri giderleri biraz sana bağlı açıkçası. İyi bir masa ve sandalye alacaksan gideri iyi olur. Bence tavsiyem ilk başta çok masraf etmemen. İş yerinin görünümü iyi ve temiz olsun yeterli bence. Çok gösterişli yapmana gerek yok bence. Sen hizmetinle ve bilginle reklam yapmaya çalış. Çevre yapana kadar uygun fiyata iş yapmanı tavsiye ederim. Aklıma gelen tavsiyeler bunlar. Bunları uzun zamandır sende bu işin içindesi sende bilirsin ama aklıma geldi söyleyeyim dedim. Başarılar dilerim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı