Bilgisayar USB'lerine güç gitmiyor

Daha fazla  
Merhaba bugün bilgisayarımı yeniden baslattım klavye ve fareye güc gitmedigini gordum farklı portları denedim olmadı. Öndeki ve arkadakı girisler de calısmıyor. Yeniden baslattım boot ekranında calısıyor ama BIOS'u acma ekranı gectikten sonra kapanıyor. BIOS resetledim gene olmadı. Güvenli modda calıstırdım o da olmadı yardım edebilecek var mı? Birkaç kiside de olmus bu yeni PSU alınca düzelmis şimdiden teşekkürler.

Merhaba bugün bilgisayarımı yeniden baslattım klavye ve fareye güc gitmedigini gordum farklı portları denedim olmadı. Öndeki ve arkadakı girisler de calısmıyor. Yeniden baslattım boot ekranında calısıyor ama BIOS'u acma ekranı gectikten sonra kapanıyor. BIOS resetledim gene olmadı. Güvenli modda calıstırdım o da olmadı yardım edebilecek var mı? Birkaç kiside de olmus bu yeni PSU alınca düzelmis şimdiden teşekkürler.
bu sorunu bende yaşıyordum benim sorunum kesinlikle donanım ile alakalıydı sizinkide yüksek ihtimal donanımla alakalı bi bilgisayarcıya götürmenizi tavsiye ederim

PSU da sorun olması muhtemel fakat çok düşük de olsa anakart arızası da olabilir. Farklı PSU veya farklı anakartla deneme imkanınız varsa bir bakmanızı tavsiye ederim. Denemeden kesin kanaat etmek yanlış olacaktır fakat %70 PSU'dan dolayı olabilir.

Geri
Yukarı