Bilgisayar uyku modundan çıktıktan sonra ekranın rengarenk olması

SeeYouSoon

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar uyku modundan çıktıktan sonra ekran rengarenk oluyor. Bilgisayarı kullanabilmek için kasadan kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyorum. Anakarttan HDMİ kablosu ile görüntü alıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

IMG-20171019-WA0000.jpg
IMG-20171019-WA0000.jpg IMG-20171019-WA0000.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var, Dell Inspiron 7567, bir haftadır falan bu sorun meydana geliyor, yardımcı olunursa çok sevinirim

Aynı sorun bende de var. Bende çizgiler daha sık ve sadece klavye ve Mouse basınca bu çizgiler geliyor.Genellikle sinyal yok uyarısı alıyorum. Lütfen yardımcı olun.

Sorunu çözdüm.Bende anakart üzerinden görüntü alıyorum.Sizde de olurmu bilmiyorum ama denemekte fayda var.Grafik işlemcinizin eski bir sürümünü kurun. Ben pentium g4600 kullanıyorum ve 3 güncelleme çıkmış.Ben ilk çıkanı kurdum uyku sorunu düzeldi.Sonra 2. güncellemeyi kurdum onda da sorun yok ama son güncelleştirmede uyku modu sorunu var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı