Bilgisayar vs konsol

Selim Sayın

Hectopat
Aklımda 3 seçenek var.
1 - GTX 1660 veya RX 580'li bir PC + Xbox Series S.
2 - RTX 2070 Super PC.
3 - Xbox Series X veya PS5.
Sizce hangi seçeneği tercih etmeliyim? Çok kararsızım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklımda 3 seçenek var.
2 - RTX 2070 Super PC.
3 - Xbox Series X veya ps5.
Sizce hangi seçeneği tercih etmeliyim? Çok kararsızım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bütçen yetiyorsa RTX 2070'li bir PC alabilirsin. Ama 3070 serisini beklemek de fayda var. Konsol alırsın ama oyunlarına para verebilir misin bilmiyorum.

1. seçenek mantıklı olur. Ancak derseniz ben 4K 60 FPS oynayacağım o zaman series X ve PS5 bakmanızı öneririm. Konsol vs bilgisayar diye bir şey yoktur bunun için size oğuz sasi tarafından 6 sene önce konusunu bitiren videosunu atıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aklımda 3 seçenek var.
2 - RTX 2070 Super PC.
3 - Xbox Series X veya PS5.
Yanlış anlamayın ama, nereden buluyorsunuz bu kadar parayı anlayamadım? :D

1. seçenek mantıklı olur. Ancak derseniz ben 4K 60 FPS oynayacağım o zaman series X ve PS5 bakmanızı öneririm. Konsol vs bilgisayar diye bir şey yoktur bunun için size oğuz sasi tarafından 6 sene önce konusunu bitiren videosunu atıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PC limitsiz bir makine. Oyun fiyatları ucuz olsa direk alın derdim ama neredee.

Geri
Yukarı