Bilgisayar vs konsol

Ancak 6 sene önce de söylenen gibi eğer oyuncuysanız her ikisi de olmalı bence.

Yaz boyunca çalışmış olabilir para biriktirmiş olabilir. Bazen sandığınızdan daha fazla paranız olabiliyor.

Hocam bütçeniz bu kadar fazlaysa. Hem 1660 li bir PC bir de PS 5 alabilirsiniz. Çünkü PS ye özel oyunlar çok başarılı oyunlar.

1. seçenek mantıklı olur. Ancak derseniz ben 4K 60 FPS oynayacağım o zaman series X ve PS5 bakmanızı öneririm. Konsol vs bilgisayar diye bir şey yoktur bunun için size oğuz sasi tarafından 6 sene önce konusunu bitiren videosunu atıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2K 60 FPS bana yeter de artar bile. Yani 4K 60 FPS benim gibi 1080p'ye bile ağzı sulanan bir oyuncu için zorunluluk değil.

Böyle konular açıldığında bende hep kendi kendine soruyorum bu soruyu :D
Bunu bende soruyorum PS 4 var idare ediyorum 3-4 oyun ile genelde pes oynuyorum. Bilgisayar alacaktım asgari ücret ile çalışıyorum 2 aylığım ile 5000 TL ye PC toplasam bile o kadar randıman alamiyacagim ve fiyat çok pahalı geliyor

2K 60 FPS bana yeter de artar bile. Yani 4K 60 FPS benim gibi 1080P'ye bile ağzı sulanan bir oyuncu için zorunluluk değil.

Benim tercihin bilgisayar ve konsoldan yana olacaktır. Şimdi bana göre bilgisayarı alın üzerine daha ekleyerek PS5 alın derim ben çünkü Xbox tarafına göre exclusive oyunlar fazla olacaktır. Geriye dönüklülüğü oldupundan PS 4 oyunlarınıda oynayabileceksiniz eğer CD versiyonunu alırsanız.

Geri
Yukarı