Bilgisayar Wi-Fi görmüyor

mutlu28

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım birkaç gündür Wi-Fi sorunu çıkartıyor. Başlangıçta sürücüsünün önceki versiyonlarına güncelleyerek sorunu çözüyordum fakat son günlerde güncellesem de 5 dakika açık kalıyor sonra Wi-Fi hiç görmemeye başladı. Sorunu formatlayarak çözebileceğimi düşündüm format attım fakat yine çözülmedi bu konu hakkında bir fikri olan yardımcı olabilecek birisi var mıdır? Acaba, teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    80,3 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım birkaç gündür Wi-Fi sorunu çıkartıyor. Başlangıçta sürücüsünün önceki versiyonlarına güncelleyerek sorunu çözüyordum fakat son günlerde güncellesem de 5 dakika açık kalıyor sonra Wi-Fi hiç görmemeye başladı. Sorunu formatlayarak çözebileceğimi düşündüm format attım fakat yine çözülmedi bu konu hakkında bir fikri olan yardımcı olabilecek birisi var mıdır? Acaba, teşekkürler.
aygıt yöneticisinden ağ bağdaşdırıcılarına tıklayın ve cihazı devre dışı bıraka tıklayın sonra yeniden açın ve bu sefer sürücüyü güncelleştirmeye tıklayın , eğer hala olmuyorsa o zaman görev çubuğu ayarlarından bildirim alanına tıklayın ve sistem simgelerini aç ve kapattan wi-fi veya ağ yazılan yazının yanındakı düğmeye eğer kapalıysa basın.

sağolun fakat laptobumda ki sorunu çözmeyi isterim.

aygıt yöneticisinden ağ bağdaşdırıcılarına tıklayın ve cihazı devre dışı bıraka tıklayın sonra yeniden açın ve bu sefer sürücüyü güncelleştirmeye tıklayın , eğer hala olmuyorsa o zaman görev çubuğu ayarlarından bildirim alanına tıklayın ve sistem simgelerini aç ve kapattan wi-fi veya ağ yazılan yazının yanındakı düğmeye eğer kapalıysa basın
İlk yöntemi denedim fakat herhangi bir değişme olmadı, sistem simgelerinde düğme açık görünüyor.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    301,1 KB · Görüntüleme: 32
Donanımsal problem olabilir Wi-Fi kartınla alakalı, işletim sistemi ile olabilir, Wi-Fi sürücü driver ile olabilir. Windows 7 işletim sistemi yükleyip sistem Wi-Fi driverları da kurulmuş şekilde kontrol et Wi-Fi kartın çalışıyor mu? Örnek bir arkadaşa olmuşdu Windows 10 kurulmuş Wi-Fi çalışmadı W7 kuruldu çalıştı.

Donanımsal problem olabilir Wi-Fi kartınla alakalı, işletim sistemi ile olabilir, Wi-Fi sürücü driver ile olabilir. Windows 7 işletim sistemi yükleyip sistem Wi-Fi driverları da kurulmuş şekilde kontrol et Wi-Fi kartın çalışıyor mu? Örnek bir arkadaşa olmuşdu Windows 10 kurulmuş Wi-Fi çalışmadı W7 kuruldu çalıştı.
Teşekkürler, deneyeceğim.

Geri
Yukarı