Bilgisayar Windows Logosunu Görünce Kapanıyor

En kısa zamanda deneyeceğim. Ama donanım olarak PC'nin parçası bozuk falan değil, değil mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu buradan bilemem ama HDD'de sorun olabilir. Sen Windows kurmayı dene olmazsa bir bilgisayarcıya götürürsün.

Tam 4 sayfa ! Tam 4 sayfa o kadar gereksizce tartışılmış ki !

O işlemci fanı ne dostum ? O plakayı bile soğutamaz o. Ne yaptın sen o fana ? İşlemciye dahi temas ettiğini sanmıyorum ben. Bilgisayarın boşta dahi kapanıyor çünkü ısınıyor.

HDD hiçbir dosyayı okuyamayacak kadar bozulduğunda, ya mavi ekran alırsınız, ya da bilgisayar ile iletişime geçemezsiniz. Bende de böyle bir sorun oluşmuştu, HDD değişimi ile sorunu çözdüm. Ama sizinkisi başka bir sebepten de kaynaklanıyor olabilir.

HDD hiçbir dosyayı okuyamayacak kadar bozulduğunda, ya mavi ekran alırsınız, ya da bilgisayar ile iletişime geçemezsiniz. Bende de böyle bir sorun oluşmuştu, HDD değişimi ile sorunu çözdüm. Ama sizinkisi başka bir sebepten de kaynaklanıyor olabilir.

Görüntü gitmesinin veya bilgisayarın tak diye kapanmasının HDD ile hiçbir alakası yok.

Son düzenleme:
Tam 4 sayfa ! Tam 4 sayfa o kadar gereksizce tartışılmış ki !

O işlemci fanı ne dostum ? O plakayı bile soğutamaz o. Ne yaptın sen o fana ? İşlemciye dahi temas ettiğini sanmıyorum ben. Bilgisayarın boşta dahi kapanıyor çünkü ısınıyor.
Peki ne yapmam gerek söylermisiniz

İşlemci fanını kırmışsınız. Intel'in stok soğutucusu öyle değil ki ? Biraz bilgi verir misiniz ? PC kapanınca seri bir şekilde BIOS'a girin bakalım, işlemciniz kaç derece ?
Seride olsa giremiyorum. En fazla pc 1 dakika açık kalıyor. İşlemci fanını sorarsanız babam iş yerindeki bilgi işleme götürmüştü ben küçükkne o zaman iyi olan malzemeleri tüm çalmışlar

Seride olsa giremiyorum. En fazla pc 1 dakika açık kalıyor. İşlemci fanını sorarsanız babam iş yerindeki bilgi işleme götürmüştü ben küçükkne o zaman iyi olan malzemeleri tüm çalmışlar

Dostum sana anlatamıyorum. Macunu yanlış değiştirmişsin. İşlemcin ısınıyor. Bir bilgisayarcıya götür yapamıyorsan.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı