Bilgisayar Windows Logosunu Görünce Kapanıyor

Format da atamıyorsanız büyük ihtimalle HDD sıkıntılı. Çünkü Windows dosyalarını okuyamıyor. Bende de oldu 150 TL civarlarında değiştirdim. Öyle çözebildik sorunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format da atamıyorsanız büyük ihtimalle Harddisk sıkıntılı. Çünkü Windows dosyalarını okuyamıyor. Bende de oldu 150 TL civarlarında değiştirtirdim. Öyle çözebildik sorunu.
Format atarken başlıyor işleme ama 1 dk sonra kapanıyor PC. Her işlemde kapanıyor sizde de böyle miydi?

Bende Windows logosunu görüyor, 1-2 dakika öyle kalıyor ve ardından kendini yeniden başlatıyordu. Windows onarma da "Windows dosyaları yüklüyor" yerinden sonra kendini başlatıyordu. Format da başka bir akrabaya götürdük fakat o da format atamamış. Detaylı bilgi almadım.

Sende de kapanıyor olabilir. 15 tatilinde olmuştu olay tam hatırlayamadım şimdi. Tanıdık birisinde HDD varsa onla da deneyin.

Aynı sorun arkadaşımın bilgisayarında oldu. Ne Windows açılıyor, ne de format atabiliyorduk. 3 farklı Windows bir de Pardus kurmayı denedim her defasında hata verdi. En sonunda flash diske Linux Mint ISO'su yazdırarak kurulum gerçekleştirdim ve bilgisayar sorunsuz açılıyor. Bir Windows ISO dosyası edin ve flash diske yazdırarak kurulum yapmayı dene.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı