Çözüldü Bilgisayar yavaşladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CerrahpaşaLı

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, daha dün kapattığım, oynadığım bilgisayar bugün 20 yıllık bilgisayar gibi geç işlem görüyor ve aşırı yavaş. Bir dosya sekmesine basıyorum ve 2 dakika sonra açılıyor. GameGaraj ile iletişime geçtiğimde Windows yazılımıyla alakalı olabileceğinden bahsetti. Ekran kartı, işlemci vesaire tüm her şey çalışıyor. Sorun ne olabilir nasıl çözebilirim?

Çözüm
Arkadaşın dediği gibi ya McAfee'ya da o yazan Windows kurulum asistanından yapıyor McAfee kapat sil düzelmezse Windows kurulum asistanını kapat düzelme ihtimali yüksek.

Windows kurulum asistanı şöyle bu sorunu yaşadıgım icin 11'i tekrar kurmak istedim o yüzden yükleniyor ama diğeri için McAfee için bilemeyeceğim. Birazdan devre dısı bırakıp yeniden başlatacağım bakalım sorun çözülecek mi?

Çözüldü: Arkadaşlar kasma ve donma sorununu Windows 11'i yeniden indirip kurarak çözdüm. Herhangi bir format vesaire atmadan bir şey iptal etmeden halloldu. İlgilenen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Evet düşündüğüm gibi. Gördüğünüz McAfee antivirüsünü geçici olarak kapatın veya silin sonra bilgi verir misiniz?

Geçici kapatayım bir hocam.

Evet düşündüğüm gibi. Gördüğünüz McAfee antivirüsünü geçici olarak kapatın veya silin sonra bilgi verir misiniz?
şu an bi tarama yapıyor bittiginde geçici olarak kapatayım.

McAfee virüs programından kaynaklı olduğunu mu düşündünüz.

Disk kaynaklı yapıyor bir de o %97 yazan yerin üstüne bir kere tıklayıp atın SS bu sefer anlayacaz neyin olduğunu.
1690389861909.png

Arkadaşın dediği gibi ya McAfee'ya da o yazan Windows kurulum asistanından yapıyor McAfee kapat sil düzelmezse Windows kurulum asistanını kapat düzelme ihtimali yüksek.

Windows kurulum asistanı şöyle bu sorunu yaşadıgım icin 11'i tekrar kurmak istedim o yüzden yükleniyor ama diğeri için McAfee için bilemeyeceğim. Birazdan devre dısı bırakıp yeniden başlatacağım bakalım sorun çözülecek mi?

Çözüldü: Arkadaşlar kasma ve donma sorununu Windows 11'i yeniden indirip kurarak çözdüm. Herhangi bir format vesaire atmadan bir şey iptal etmeden halloldu. İlgilenen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı