Bilgisayar yavaşlamaya başladı

SocialDistance

Femtopat
Daha fazla  
Son zamanlarda bilgisayarım yavaşlamaya başladı oyunlar donuyor tarayıcıya yavaş giriyor 1 TB ve 30 GB boş yer var yer açmam mı gerekli?

Merhaba, sıcaklık değerlerinde bir sıkıntı varsa termal macun yenilemenizi, programların/oyunların açılmasıyla ilgili yavaşlama varsa HDD'nizi SSD olarak güncellemenizi öneririm.

Sisteminizi belirtin. Görev yöneticisinden RAM CPU gibi parçaların kullanımına bakın. Bileşen sıcaklıklarını kontrol edin. CrystalDiskMark programı ile Depolama aygıtınızı test edin.

Son zamanlarda bilgisayarım yavaşlamaya başladı oyunlar donuyor tarayıcıya yavaş giriyor 1 TB ve 30 GB boş yer var yer açmam mı gerekli?

Ben sorununu hemen çözeceğim şimdi.
Arama çubuğuna güç planı yaz ve oradan yüksek performansı seç ve bilgisiayarı yeniden başlat.
Eğer yüksek performans diye seçenek yoksa YouTube'dan nasıl yapacağına bakabilirsin.

SSD kökten çözüm.

Belki ekran kartı bozuk belki RAM'i bozuk her şey olabilir bozuk PC'ye SSD alınca düzeliyor mu PC sence?
Arama çubuğuna güç planı yaz ve oradan yüksek performansı seç ve bilgisiayarı yeniden başlat.
Eğer yüksek performans diye seçenek yoksa YouTube'dan nasıl yapacağına bakabilirsin.

Çok işe yaramaz.

Eğer bu dediğim olmazsa virüs bulaşmıştır güzel bir virüs temizleme programı bul ve virüsü kaldır.

Yeni konular

Geri
Yukarı