Vücudumdaki saçma yorgunluk

Merhabalar. Günlerdir vücudumda çok aşırı yorgunluk ve ağrı var. Enerjiğim ancak bir o kadar da yorgunum. Bacaklarım başta olmak üzere bütün vücudum ağrıyor ve yorgun. Göz kapaklarıma kadar yorgunluğumu hissediyorum, niye olabilir? Yorulacak bir şey yapmadım veya yapmıyorum.
Bende aynısını yaşıyorum.Fiziksel olarak değil bunun nedeni beden çökmesi. Hayatınızda fazla stres sorun varsa çözmeyi deneyiniz. stresi çözmek değil de atın gitsin

2 aydir bagisiklik sistemi takviyesi aliyorum. Bugun gece 3'de uyudum sabah 8'de kendiliginden kalktim. Sporda yapiyorum ve vucudum/bilincim oldukça dinç. Ben tek yasadigim icin bazi gidalari tam alamiyorum ve bu takviye konusu bana iyi geldi. Ama ben kafama göre bir tanesini almadim; rutin gittigim bir doktordan öneri üzerine kullaniyorum. O yüzden marka ve türünü paylaşmaktansa bir aksiyon önerisi olmasini istiyorum.

Merhabalar. Günlerdir vücudumda çok aşırı yorgunluk ve ağrı var. Enerjiğim ancak bir o kadar da yorgunum. Bacaklarım başta olmak üzere bütün vücudum ağrıyor ve yorgun. Göz kapaklarıma kadar yorgunluğumu hissediyorum, niye olabilir? Yorulacak bir şey yapmadım veya yapmıyorum.
knk profil fotonu nası gif yaptın hangi formatı kullandın

Ekrana çok bakmak, göz yorgunluğuna sebep olur. Bu da enerjini tüketir. 1-2 saat yürüyüş yap, daha da yorulursun ve uykun gelir. Gözlerini dinlendirmiş olursun.

Bu ne kadar saçma bir yazı. Bi' kere Supradyn All Day varken, Pharmaton bir şeye yaramaz. Bilimsel ve bilinen bir gerçek. Kaldı ki gerçek, varsaydığımız ve doğruluğunu kanıtlamadığımız bir olgudur.

Bende aynısını yaşıyorum.Fiziksel olarak değil bunun nedeni beden çökmesi. Hayatınızda fazla stres sorun varsa çözmeyi deneyiniz. stresi çözmek değil de atın gitsin
Stres yaptığım bir şey olduğunu sanmıyorum.
2 aydir bagisiklik sistemi takviyesi aliyorum. Bugun gece 3'de uyudum sabah 8'de kendiliginden kalktim. Sporda yapiyorum ve vucudum/bilincim oldukça dinç. Ben tek yasadigim icin bazi gidalari tam alamiyorum ve bu takviye konusu bana iyi geldi. Ama ben kafama göre bir tanesini almadim; rutin gittigim bir doktordan öneri üzerine kullaniyorum. O yüzden marka ve türünü paylaşmaktansa bir aksiyon önerisi olmasini istiyorum.
Anladım. Teşekkürler.
Ekrana çok bakmak, göz yorgunluğuna sebep olur. Bu da enerjini tüketir. 1-2 saat yürüyüş yap, daha da yorulursun ve uykun gelir. Gözlerini dinlendirmiş olursun.

Bu ne kadar saçma bir yazı. Bi' kere Supradyn All Day varken, Pharmaton bir şeye yaramaz. Bilimsel ve bilinen bir gerçek. Kaldı ki, gerçek varsaydığımız ve doğruluğunu kanıtlamadığımız bir olgu.
Çok fazla bilgisayar veya telefonla uğraşmıyorum.

Sen zamanında Asansör oyunu yaparak, çok uğraşıyordun. Alışkanlıklarını bitirdin mi?
Okullardan dolayı Ocaktan itibaren asansörcülüğü bıraktım, aynı zamanda sistemim yetmediği için de oyunu geliştirmeyi bıraktım. Kötü bir alışkanlığım yoktu zaten, onun dışında bilgisayar ve telefonlara da eskisi kadar ilgi duymuyorum. Genellikle günümü okul dışında motor sürerek ve harçlığımı çıkaracak kadar çalışarak geçiriyorum.

Geri
Yukarı