Rehber Bilgisayar zararına olan işlemler

Youtube da ki videoları genellemeniz pek iyi olmamış. Sizin bahsettiğiniz videoları anladım, ama gayet iyi videolar var.
Bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

YouTube'daki videoları genellemeniz pek iyi olmamış. Sizin bahsettiğiniz videoları anladım, ama gayet iyi videolar var.
Bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Hah evet. Bu tür videoları bende uyguluyorum arada. Genelleme yapmak istememiştim orada çok bilmiş Türk performans arttırma videolarından bahsetmek istemiştim. Yabancı kanalları bende kullanmaktayım.

Hah evet. Bu tür videoları bende uyguluyorum arada. Genelleme yapmak istememiştim orada tam zararlı çok bilmiş Türk performans arttırma videolarından bahsetmek istemiştim. Yabancı kanalları bende kullanmaktayım.
Evet.Bu ayarları yapıyorsun kardeşim 30 FPS'den 100 FPS'ye çıkıyor FPS arttıysa bir abone ol. :D :D :D :D

Crack Oyunlar ve Programlar​

Eğer maddi durumunuz yok ve aileniz para yatırmanıza izin vermiyor ise crack oyun ve programlardan yararlanabilirsiniz. Bu her site için geçerli değildir. Crack Oyun ve Program indiririrken arkada bir antivirus veya MBAM programı açık olmalıdır. Far Cry 6 crack indir yazdıktan sonra hemen ilk başta çıkan siteden indirmeye kalkışmayın. Site güvenliğini elden geçirin ve adı duyulmuş, önerilen Crack sitelerine yönelin
Site önerisi bekliyoruz.

Hah evet. Bu tür videoları bende uyguluyorum arada. Genelleme yapmak istememiştim orada çok bilmiş Türk performans arttırma videolarından bahsetmek istemiştim. Yabancı kanalları bende kullanmaktayım.

Hocam bizimkiler ya Driver Booster FPS artırır der ya da IObit programları bilgisayara indirtir ama teknik bilgileri sıfırdır. Temp prefetch ASC ile bilgisayar optimize olacağını zannederler.

Geri
Yukarı