Bilgisayara APK nasıl yüklenir?

VenomBey

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarıma APK yüklemek istiyorum ama programsız mümkün değil gibi gözüküyor. BlueStacks veya benzeri bir uygulama kullanmam gerektiğini biliyorum ama BlueStacks sorunluydu en son ve yavaş bir uygulama o yüzdende kullanmak istemiyorum. Böyle emülatörsüz bir şekilde kurabileceğim bir şekil var mı? Yoksa BlueStacks kullanmam mı gerekli?

Windows için Android alt sistemi var.

O Windows 11 için. Konu sahibi Windows 10 kullanıyor. Ayrıca 2025'te desteği bitecek.
Biraz araştırdım Windows 10 içinde varmış.

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarıma APK yüklemek istiyorum ama programsız mümkün değil gibi gözüküyor. BlueStacks veya benzeri bir uygulama kullanmam gerektiğini biliyorum ama BlueStacks sorunluydu en son ve yavaş bir uygulama o yüzdende kullanmak istemiyorum. Böyle emülatörsüz bir şekilde kurabileceğim bir şekil var mı? Yoksa BlueStacks kullanmam mı gerekli?

Nox bakabilirsiniz.

Windows için Android alt sistemi var.

o Windows 11 için. Konu sahibi Windows 10 kullanıyor. ayrıca 2025'te desteği bitecek.
Biraz araştırdım Windows 10 içinde varmış.

Nox bakabilirsiniz.

Ld Player kullanabilirsin. Veya VirtualBox'ya da wmvare a Android yüklemeye bakabilirsin.

MEmu gayet hızlıydı.

Emulator(sanal makine) olmazsa olmaz ki.

Yanlış bilgi vermeyin lütfen, "Windows için Android alt sistemi" ile gayet de olur.

Windows 10 kullandığını nereden biliyorsun?

Belirtmeyi unuttum evet Windows 10 kullanıyorum.

Windows için Android alt Sistemi'ni araştıracağım hocam teşekkürler onu halledemezsem diğer emülatorlerede bakacağım.

Bu arada Nox veya ld Player'e APK yüklenebiliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı