Bilgisayara birden 1 TB alan geldi

Kloox

Hectopat
Başlıkta da olduğu gibi nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde bilgisayarım 1 TB yeni disk geldi. Bu başlattığım virüs taramasının ardından oldu. Ben bunu kullanabilir miyim veya bu nedir?

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    10,3 KB · Görüntüleme: 208
İçine oyun kurdum şuan yüklenmesini bekliyorum. Aygıt Yöneticisi'nde o gözüken C ve D diskleri gözüküyor ama 3. bir hard disk yok. Ayrıca Disk Yönetimi'ne baktığımda da bildiğiniz 1 TB boş alan gözüküyor.
Eğer oyun açılırsa buraya da yazın. Nasıl durduk yere geldiğini tartışalım biraz.

İmzanızda "SEAGATE 2TB Barracuda 256MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 Harddisk" olduğunu belirtmişsiniz. Yeni eklenen 1TB alanı saymazsak sadece sisteminizde "XPG 512GB SX8200 PRO PCIe Gen3x4 M.2 SSD (3500MB Okuma / 2300MB Yazma)" gözüküyor. Sanırsam sorun HDD ile alakalı. Hatta 1TB zarardasınız diyebilirim tam olarak çözemedim. Sorun donanımsal gibi gözüküyor. Sisteminizde takılı olan HDD'yi rica etsem söküp bilgisayarınızı tekrardan başlatıp sonrasında yine Disk Yönetimini paylaşır mısınız?

İmzanızda "SEAGATE 2TB Barracuda 256MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 Harddisk" olduğunu belirtmişsiniz. Yeni eklenen 1TB alanı saymazsak sadece sisteminizde "XPG 512GB SX8200 PRO PCIe Gen3x4 M.2 SSD (3500MB Okuma / 2300MB Yazma)" gözüküyor. Sanırsam sorun HDD ile alakalı. Hatta 1TB zarardasınız diyebilirim tam olarak çözemedim. Sorun donanımsal gibi gözüküyor. Sisteminizde takılı olan HDD'yi rica etsem söküp bilgisayarınızı tekrardan başlatıp sonrasında yine Disk Yönetimini paylaşır mısınız?
Bu sorunu farklı bir bilgisayarda yaşıyorum. Bilgisayarın aygıt yöneticisinde gözüken takılı diskler bunlar.
unknown.png

Hocam, takılı harici disk var mı?
Gece evime hırsız girip bilgisayarıma hard disk veya harici disk takmadıysa yok.

Geri
Yukarı