Çözüldü Bilgisayara erişim sağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ÜlkerÇikolata

Picopat
Daha fazla  
RAM
12
SSD veya HDD modeli
480 GB SSD
Ekran kartı
RTX 2080 Laptop
Windows'u açmaya çalıtırdığım da mavi ekran veriyor daha Windows logosu gelmeden. BIOS'a erişmeye çalıştığımda ise hiçbir şey olmadan kapanıyor. Tüm donanımlar yerinde ve sağlam. Bu olaydan önce sürekli BAD_POOL_HEADER mavi ekranını alıyordum ama çözüldü anlamadığım şekilde. Sonra neden olduğunu incelemek için Technopat'a yazayım dedim ve Chrome'yi açmaya çalıştığım anda bu sefer SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION kodlu bir mavi ekran hatası aldım.

Çözüm
O halde çok büyük ihtimale donanımsal bir problemin var teknik servise götürmeden çözebileceğini sanmıyorum.
BIOS ekranı da gelmiyor demişin zaten.
Tamam elde farklı farklı donanımlar var onları takar kullanırız. Sonuç verir ise haber veririm.

Sanırım sıkıntı anakartda. Bu cihazın anakartını denedim baya iyi çalışıyor şu anda. Konu kapanabilir. Yardımın için teşekkürler @Crypto Guard.
Windows güncel mi?
Bozuk veya güncel olmayan hatalı sürücün var mı?
En kötü ihtimale donanımsal bir sorun var.

Kaynak 1 ve kaynak 2.
Windows güncel her güncellemeyi indiririm. Hatalı sürücü yok. Laptopu açıp baktım ramleri temizledim falan. Donanımlarda da sıkıntı yok idi.

@408157 .

O halde çok büyük ihtimale donanımsal bir problemin var teknik servise götürmeden çözebileceğini sanmıyorum.
BIOS ekranı da gelmiyor demişin zaten.
Tamam elde farklı farklı donanımlar var onları takar kullanırız. Sonuç verir ise haber veririm.

Sanırım sıkıntı anakartda. Bu cihazın anakartını denedim baya iyi çalışıyor şu anda. Konu kapanabilir. Yardımın için teşekkürler @Crypto Guard.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı