Bilgisayara fidye virüsü bulaştı

Merhaba. Bilgisayarıma fidye virüsü bulaştı, 200 TL istiyor. Ne yapmalıyım?

Vallahi 200 TL ucuz istiyormuş 🤣 🤣 normalde 5000 dolar istiyorlar. Ayrıca sen ücretsiz bedava diye siteye girip indirdiğin için oradan bulaştı. 200 TL ver gitsin🤣🤣🤣🤣🤣🤣 en azından önemli dosyaların kurtulsun. Önemli dosyan yoksa format çek direk bu da ders olsun sana daha beteri gelmediğine şukret.

Ben olsam direk 200 TL verirdim🤣🤣🤣🤣🤣

Önemli dosyan yoksa format çek direk bu da ders olsun sana daha beteri gelmediğine şukret.
Emsisoft'un decryptor'ı ile çok rahat fidye yazılımlar ve şifrelenen dosyalar durdurulup eski haline gelebiliyor önemli dosyalarımın bulunduğu bir USB bellekte çok rahat decrypt etmiştim.

Emsisoft'un Decryptor'ı ile çok rahat fidye yazılımlar ve şifrelenen dosyalar durdurulup eski haline gelebiliyor önemli dosyalarımın bulunduğu bir USB bellekte çok rahat decrypt etmiştim.

Girer girmez hem siteye erişimi engelledi hem de indirmeyi engelledi uyanıklar böyle kandırıyorlar 🤣

Emsisoft'un Decryptor'ı ile çok rahat fidye yazılımlar ve şifrelenen dosyalar durdurulup eski haline gelebiliyor önemli dosyalarımın bulunduğu bir USB bellekte çok rahat decrypt etmiştim.

Bende engelledi bulaşamadı zaten Kaspersky sağ olsun bulaşamadan durdurdu.

Girer girmez hem siteye erişimi engelledi hem de indirmeyi engelledi uyanıklar böyle kandırıyorlar 🤣

Bende engelledi bulaşamadı zaten Kaspersky sağ olsun bulaşamadan durdurdu.

Kaspersky Internet Security.

Geri
Yukarı