Bilgisayara format atma veya eksik programları yükleme

Tolga277

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben yeni bilgisayar aldım. Aldığım yer tüm ayarların ve bakımların yapılacağını söyledi ama PC bana ulaşınca doğru olmadığını gördüm. Bilgisayara hangi oyunu indirsem DLL hataları eksik dosya hataları kapanmalar oluyor. İnternette biraz gezindim ve format önerileri gördüm. Soruma gelecek olursam ben bilgisayara nasıl format atacağım nereden atacağım veya atarsam bu sorunlar çözülür mü? Eğer başka bir yolu varsa da söyler mısınız? Ne yapmalıyım. Teşekkür ederim.

Oyunlarda .DLL hataları için bunları yüklemeniz sanırım yeterli olur.

Arkadaşlar merhaba. Ben yeni bilgisayar aldım. Aldığım yer tüm ayarların ve bakımların yapılacağını söyledi ama PC bana ulaşınca doğru olmadığını gördüm. Bilgisayara hangi oyunu indirsem DLL hataları eksik dosya hataları kapanmalar oluyor. İnternette biraz gezindim ve format önerileri gördüm. Soruma gelecek olursam ben bilgisayara nasıl format atacağım nereden atacağım veya atarsam bu sorunlar çözülür mü? Eğer başka bir yolu varsa da söyler mısınız? Ne yapmalıyım. Teşekkür ederim.

Hocam çözülür ama illaki başka yolları da vardır ama öncelikle format atacaksanız bir USB ya da DVD lazım size aksi taktirde atamazsınız hadi attınız dielim bir de bu işin driver leri var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki programları kurabilirsin.

Evde başka bilgisayar var mı? Başka bilgisayar varsa Rufus ile Windows 10 yazdırıp BIOS'tan USB'den Boot ettirip format atarsınız sonra driverları yüklersiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam çözülür ama illaki başka yolları da vardır ama öncelikle format atacaksanız bir USB ya da DVD lazım size aksi taktirde atamazsınız hadi attınız dielim bir de bu işin driver leri var.
Driverler ne hocam kolaylıkla indirilebilir mı. İsimleri neler. Acemiyim hiçbir bilgim yok kusuruma bakmayın.

Driverler ne hocam kolaylıkla indirilebilir mı? İsimleri neler. acemiyim hiçbir bilgim yok kusuruma bakmayın.

Driver Booster forumda yasak olduğu için söylemem.
Driverler ne hocam kolaylıkla indirilebilir mı? İsimleri neler. acemiyim hiçbir bilgim yok kusuruma bakmayın.

Driver Booster forumda yasak olduğu için söylemem.

Hocam driver temel programlardan biridir mesela siz Windows 7 kurdunuz diyelim driver yüklemesseniz internet bağlantısı olmaz USB'leri tanımaz ses vermez bu programları ya telefona yükleyip PC'ye atacaksınız oradan kuracaksınız ya da farklı bir PC kullanıcaksınız ekran bulanık gelebilir ekran kartı driverini kurmassanız ama 10 kurarsanız bu driverler kurulu gelir bu arada işletim sisteminiz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı