Bilgisayara Görüntü Gelmiyor

Tekirdağlı59

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayara ekran görüntüsü gelmiyor. Ekran değiştirdim olmadı, ekran kartını çıkarıp ondoard yaptım olmadı. RAM'leri çıkarıp yeni RAM taktım olmadı. Sorun nedir? Yardımcı olur musuz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörün kablosunu değiştirmeyi deneyin. RAM slotları arızalanmış olabilir. Bu sorun ne yaptıktan sonra ve ne zaman meydana geldi? Anakartın kapasitörlerine bakar mısın şişme var mı diye? BIOS pilini söküp, tekrar takmayı deneyin. Klavye ve mouse'u bağlamayın bir de.

samet67671 bendeki sorun bilgisayarı acıtıgımda ilk goruntu gelıyor gıdıyor fnalar duruyor pc kapanıyor sıkıntım ne olaıblır buutn donanımlar calısıyo ramler ekran kartı onboar ama gene aynı

goruntu gelıyor gidiyor işlemci bolumunden cızırtı ses gelıyor işlemci fanını değiştirip öyle deniyecem

bende aynı anakarttan 2 adet var bırısınde hıc goruntu gelmıyor bunda gelıyor gıdıp kapanıyor

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı