Çözüldü Bilgisayara görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

illusionist

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün oyunumu oynadım hiçbir şey yokmuş gibi her gün yaptığım gibi yattım. Sabah uyandığımda ekrana görüntü gelmedi resetledim bu sefer Windows başlama ekranında kalıyor açılmıyor. Ne yapmam lazım neden böyle bir şey oldu nedeni ne?

Çözüm
BIOS ekranı geliyorsa fakat Windows'un açılma sürecinde bir problem varsa büyük ihtimallen Windows'un kurulu olduğu disk bozulmuştur, düşük bir ihtimallende Windows'un içinde yazılımsal bir problem olmuş olabilir Windows'u güvenli modda başlatmayı deneyin eğer güvenli modda da açılmıyorsa sorun disktedir.

Windows bozulmuş flash ile formatladım düzeldi teşekkürler.
BIOS ekranı geliyorsa fakat Windows'un açılma sürecinde bir problem varsa büyük ihtimallen Windows'un kurulu olduğu disk bozulmuştur, düşük bir ihtimallende Windows'un içinde yazılımsal bir problem olmuş olabilir Windows'u güvenli modda başlatmayı deneyin eğer güvenli modda da açılmıyorsa sorun disktedir.

Windows bozulmuş flash ile formatladım düzeldi teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı