Çözüldü Bilgisayara iki tane HDD takılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Güç kaynağının şu an PC'ye verdiği zarar nedir?
Şu anda vermez. Ama verebilir.

Sen bu mesajı okurken bile o güç kaynağı patlayabilir. Parçalarını yakabilir.

Koruması yok. Yani elektrik kesintisinde yok olur o güç kaynağı.

Eğer güç kaynağından çok gerçekçi alevler çıkmasından keyif alacaksan o C4'ü kullanmaya devam et.

Eğer güç kaynağından çok gerçekçi alevler çıkmasından keyif alacaksan o C4'ü kullanmaya devam et.

HMM anladım peki güç kaynağını değiştirirsem FPS artışı olur mu ve nasıl bir kaynak almam lazım.

Hocam cevap bekliyorum

HMM anladım peki güç kaynağını değiştirirsem FPS artışı olur mu ve nasıl bir kaynak almam lazım.
Hayır FPS artışı olmaz.

Eğer sisteminde güç kaynağın kapanma veya yavaşlık gibi sorunlar yapıyorsa FPS'in düzelir.

Şöyle bir şey alabilirsin. En ucuz alternatif.

Kısacası sana SATA kablosu ve güç kaynağı lazım. Sonra hard diskini takıp kullanabilirsin :)

SATA kablosunu bilgisayarcıdan, Vatan'dan veya n11 gibi sitelerden alabilirsin.
N11'de 50 kuruşa var SATA kablosu.

Hayır FPS artışı olmaz.

Eğer sisteminde güç kaynağın kapanma veya yavaşlık gibi sorunlar yapıyorsa FPS'in düzelir.

Şöyle bir şey alabilirsin. En ucuz alternatif.

Kısacası sana SATA kablosu ve güç kaynağı lazım. Sonra hard diskini takıp kullanabilirsin :)

SATA kablosunu bilgisayarcıdan, Vatan'dan veya N11 gibi sitelerden alabilirsin.
N11'de 50 kuruşa var SATA kablosu.

Şimdi hocam ben bu güç kaynağını 12 senedir kullanıyorum bir sıkıntı çıkmadı bu saatten sonra da çıkmaz diye tahmin ediyorum cevaplarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı