Bilgisayara nerede detaylı temizlik yaptırılır?

Quadranil1

Hectopat
Makaleler
6
Eski bilgisayarıma komple detaylı temizlik yaptırabileceğim bir yer var mı? Bütün fanları vs. söküp içlerini temizleyecek macunları yenileyecek ve mesela böyle bir şey yaptırdım. Ne kadar değişim olur? Çünkü eski bilgisayarım yaklaşık 4 yıldır hiç detaylı temizlenmemişti ve macunları yenilenmemişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Isı ve ses konusunda aşırı fark eder. Performans o kadar gözle görülmez muhtemelen ama etki eder. Hocam güvenilir bir bilgisayarcı bulup ona yaptırın. Çok anlamayan biriyseniz termal macun işlerine girmeyin ne olur ne olmaz.

Isı ve ses konusunda aşırı fark eder. Performans o kadar gözle görülmez muhtemelen ama etki eder. Hocam güvenilir bir bilgisayarcı bulup ona yaptırın. Çok anlamayan biriyseniz termal macun işlerine girmeyin ne olur ne olmaz.

Videosunu izleyip kendiniz yapsanız? Emin olun en çok özeni siz gösterirsiniz. Zor bir şey de değil doğrusu.

Anlamadığımdan değil de vakit ayırmak istemiyorum 1 saatten fazla sürer diye tahmin ediyorum.

Anlamadığımdan değil de vakit ayırmak istemiyorum 1 saatten fazla sürer diye tahmin ediyorum.

O bilgisaayarı bilgisayarcıya götürseniz 30 dakikada yapıp elinize verir ve hiçbir şekilde fark olmaz, en kaliteli ve detaylı şekilde kendiniz temizleyebilirsiniz. İnanın 1-2 saat uğraş verirsiniz ve verdiğinize değer. Bilgisayarcıya götürseniz bozulma ihtimali dahi olabilir.

Onu sen de yapabilirsin ama git bir oto yıkamacılara sor bazıları araç içi temizlik için bunlardan kullanıyor. Kasaya da hava basabilirler, sana da tek macun değiştirme kalır.

Geri
Yukarı