Bilgisayara PES oyunları indirince "bip" sesi geliyor

brtcrdk

Picopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
Nvidia Geforce GTX 1650
Anakart
Monster Abra A5 16.7
İşlemci
11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz
Ben 3 ay önce PES 2013 indirmiştim. Ve böyle bir sorun hiç yoktu. Ve 3 ay önce indirdiğim PES 13'ü PC'ye format atacağım için silmiştim. Sonra tekrar 1 ay sonra gene PES 2013 indirmiştim. Ve yanlışlıkla oyunun settings uygulamasını Windows 95 uyumluluyla açtım. (neler olacağını bilmiyordum.) Ve PC çok kasıp bip bip sesleri geldi. Bilgisayarı zar zor kapatmıştım. Ondan sonra oyunu sildim. Ondan birkaç gün sonra PES 17 indirdim. Oyunu Windows 95 uyumluluğuyla açmadan oynamaya başladım. Tam maçın ortasında ben hiçbir şey yapmadan gene bip sesi geldi. Ama PC kasmadı. Sadece bip sesi geldi. Oda kısa bir süreliğine. PC'yi kapatmadan o bip sesleri gitmişti. Sonra PES 17'yi de sildim. PES 13 indirmek istiyorum. Ama bip sesi geleceğinden korkuyorum. PC bozulur diye korkuyorum. 3-4 ay önce PES 2013 indirdiğimde hiçbir şey olmuyordu.

Peki neden driveri güncellemem gerekiyor? Hem güncelleyince PC yavaşlıyor diye biliyorum. Ama yapacağım.

Alakası yok, kimden duyuyorsunuz boyle bilgileri? Driver yükledigin takdirde görüntü sorunların varsa düzelir, bilgisayarın stabil hale gelir, yer yer FPS'in artar.

Alakası yok, kimden duyuyorsunuz boyle bilgileri? Driver yükledigin takdirde görüntü sorunların varsa düzelir, bilgisayarın stabil hale gelir, yer yer FPS'in artar.

Çok teşekkür ederim.

Peki bu bip durumlarında PC bozulur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı