Bilgisayara su döküldü ve açılmıyor

brkjkr

Decapat
Yer
Split
Daha fazla  
Klima su damlatmış ve bilgisayara gelmiş hemen kurutmayı denedim. Bezle sildim, güneşe koydum. Sonra fişe taktığımda açilmadi. Ne yapmam gerekiyor, bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani buradan sonra pek söyleyebileceğim bir şey yok. Ne desem yalan olur. Bir zarar aldıysa zaten şu ana kadar almıştır ama yine de çıkmadık candan ümit kesilmez diyerek uzay kurulum yapın. Sadece sistemi çalıştırmaya yetecek donanımları takın. Gereksiz hiçbir şeyi takmayın. Hatta bunu yapmadan öncede sıcak bir odada, oda sıcaklığında bütün gece bekletin.
Peki hocam sağolun

Klima su damlatmış ve bilgisayara gelmiş hemen kurutmayı denedim. Bezle sildim, güneşe koydum. Sonra fişe taktığımda açilmadi. Ne yapmam gerekiyor, bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Önemli parçalara geldi ise sıkıntı hocam bir de kısa devre yapabilir.

Benim de aynı böyle bir olay olmuştu ben de meyveli süt dökmüştüm. Sana en büyük tavsiyem kaskosu varsa direkr kaskoya götür çünkü bilmediğin bir sorun çıkabilir ki benim çıktı. Zaten anakarta gelseydi yeni bir sistem toplardın.
Anakarta geldi hocam servise gönderdim kurtulursa kurtulur artık yoksa da şuan yeni bilgisayar tavsiyesi için konu açıyorum 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı