Bilgisayara uzaktan bağlanmak için program önerisi

talattalha

Centipat
Yer
ANKARA/BARTIN
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VICTUS 16 R0052NT
RTX 4050
i5-13500H
16GB RAM
Meslek
Öğrenci
Merhaba ön muhasebeci olarak çalışıyorum. Bazen işte olmadığım vakitler patron arıyor birkaç bir şeyler soruyor. Sisteme uzaktan bağlanarak bakabilir miyim? Ofiste serverimiz var her zaman açık duruyor ona bağlanmayı düşünüyorum. Bana önerebileceğiniz kaliteli bir program var mı?

Uzun süredir Teamviewer ile bilgisayarıma uzaktan bağlanıyorum. Hem mobil hem ofis bilgisayarımdan. Eğer bilgisayardan bilgisayara bağlanacaksanız direkt Windows üzerinden uzak masaüstü bağlantısı kurabilirsiniz.

Süre sınırı olmadan AnyDesk, ancak en son güvenlik açığı vardı. Diğeri ise TeamViewer.

Hocam AnyDesk denedim güzel duruyor ama her bağlandığında izin ver seçeneğine tıklamamı istiyor. Ben ofiste olmadığım zaman izin ver diyecek biri olmadığı için nasıl bir çözüm bulabiliriz?

Hocam AnyDesk denedim güzel duruyor ama her bağlandığında izin ver seçeneğine tıklamamı istiyor. Ben ofiste olmadığım zaman izin ver diyecek biri olmadığı için nasıl bir çözüm bulabiliriz?
Bağlanacağınız bilgisayarın başında kimse olmayacak mı? Bu durumda lisanslı Teamviewer kullanmanız gerekir. Anydesk'te bu özellik mevcut mu bilmiyorum. Ama biz kurumumuzda lisanslı Teamviewer ile ayarlanan gerekli izinlerle onay gerektirmeden istediğimiz bilgisayara erişebiliyoruz.

Uygulama içinde bağlandığın adrese güven diye bir ayar olması lazımdı yanlış hatırlamıyorsam. Ben de aynısını yaşıyordum biraz ayarları kurcaladıktan sonra sadece telefonumdan direkt giriş yapabiliyordum.

Merhaba ön muhasebeci olarak çalışıyorum. Bazen işte olmadığım vakitler patron arıyor birkaç bir şeyler soruyor. Sisteme uzaktan bağlanarak bakabilir miyim? Ofiste serverimiz var her zaman açık duruyor ona bağlanmayı düşünüyorum. Bana önerebileceğiniz kaliteli bir program var mı?

Yazılan tüm programlar zaman kısıtlı. Yani bir ay içinde belli bir süre bağlantı kurunca artık sana izin vermiyor. Ondan dolayı ben sigortacıyım 7/24 sürekli ofis bilgisayarım açık duruyor. Uzaktan en hızlı ve de en güvenilir bağlantı remote deskop olan Chrome uzaktan bağlantı programı. Hem mouse imgeci hem de dokunmatik olarak bağlanıyorsun. Bu bağlantı programını kullandıktan sonra üzerine başka program kullanmazsın.

Hocam AnyDesk denedim güzel duruyor ama her bağlandığında izin ver seçeneğine tıklamamı istiyor. Ben ofiste olmadığım zaman izin ver diyecek biri olmadığı için nasıl bir çözüm bulabiliriz.

AnyDesk'in ayarlarından bilgisayara şifre koyabiliyorsunuz atıyorum "123456" bu şifreyi girdiğiniz zaman bir daha o kabul et reddet onayı çıkmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı